Сьогодні, на свято Преображення Господнього, в міському парку ім.І.Франка було урочисто відкрито багатофункціональний спортивний майданчик та проведено Відкритий кубок м.Надвірна з баскетболу (стрітболу), приурочений 25-ій річниці Незалежності України. Відкриття такого майданчика стало можливим завдяки реалізації Надвірнянською міською радою проекту п’ятого обласного конкурсу проектів та програм місцевого самоврядування «Від дитячого майданчика до спортивного містечка». І справді, завдяки зусиллям міської ради, комунальних служб, обласної та районної ради міський парк перетворився із простих алейок та дитячих майданчиків у спортивний центр під відкритим небом. В 2013 році завдяки реалізації проекту третього обласного конкурсу проектів та програм підтримки місцевого самоврядування «Будівництво майданчика нетрадиційного виду спорту» стало можливим побудувати та облаштувати скейтпарк для катання на велосипедах, роликах та скейтбордах. В 2014 році в рамках реалізації міської програми Надвірнянська міська рада придбала сім сучасних вуличних тренажерів для заняття силовими видами спорту.

Спортивний майданчик Надвірна

Крім того, в минулому році міською радою реалізовано проект обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування “М’яч у кошик”, завдяки чому було встановлено баскетбольний майданчик біля стадіону “Нафтовик”.

Спортивний майданчик Надвірна

На урочисте відкриття майданчика завітали представники обласної, районної та міської влади, духовенство, спортсмени, молодь міста, громадськість. Урочистості розпочались з підняття Державного Прапора капітанами баскетбольних команд під звучання Державного Гімну України.

Спортивний майданчик Надвірна

Декан Надвірнянського Деканату УПЦ КП Митрофорний Протоієрей Олег Траско та Декан Надвірнянський УГКЦ отець Андрій Бакота провели освяту нового спортивного майданчика. Начальник Управління молоді і спорту Івано-Франківської ОДА Орест Оклієвич у своєму виступі зазначив, що в області є тільки три таких сучасних спортивних майданчики і новозбудований багатофункціональний майданчик в м.Надвірна потрапив в їх число. Депутат обласної ради Руслан Осташук, який виявляє постійну підтримку Надвірнянській міській раді, висловив подяку міському голові та апарату міської ради за активність та наполегливість у реалізації обласних проектів.

Спортивний майданчик Надвірна

Міський голова Зіновій Андрійович, наголосив, що за останні роки парк ім.І.Франка зазнав значних змін. Колись це була дика частина, вся заросла бур`янами і без вуличного освітлення та лавочок, а зараз завдяки спільним зусиллям громади міста, комунальних служб, депутатського корпусу та підтримки обласної та районної влади все докорінно змінилося. В 2013 році силами громади, при активному сприянні небайдужих та патріотичних надвірнянців, стало можливим оновлення погруддя Івану Франку в новому місці на новому постаменті. Міський голова також згадав про важливість реалізованих на території парку та міста в цілому обласних та міжнародних проектів та висловив щиру подяку всім, хто долучився та допоміг втілити в життя ідею будівництва нового багатофункціонального майданчика.

Спортивний майданчик Надвірна

Перед початком змагань, дівчача команда із с.Саджавка провели показову гру з баскетболу. Представники обласної, районної та міської влади вручили баскетбольній команді м’яч та побажали дівчатам нових спортивних звершень.

Спортивний майданчик Надвірна

Після урочистостей розпочались змагання з Відкритого кубка м.Надвірна з баскетболу (стрітболу). В турнірі взяла участь рекордна кількість баскетбольних команд. Попередньо планувалось 8 команд, проте бажання прийняти участь у змаганнях виявили 14 команд з м.Надвірна, смт. Богородчани, м.Яремче та м.Івано-Франківськ. Варто зазначити, що на цьогорічному турнірі змагався юнацький склад (14-15 років) баскетбольної команди з м.Івано-Франківськ “Говерла”, відомої на всю Україну своїми спортивними здобутками.

Спортивний майданчик Надвірна

Після запеклої і тривалої боротьби, під час більше як 40 ігор, було визначено переможців змагань. Міський голова Зіновій Андрійович, керуючий справами міської ради Олег Антонюк, голова районної ради Іван Гурмак, заступник голови Надвірнянської РДА Богдан Зеленчук провели урочисте нагородження переможців Відкритого кубка. За зайняте 4-те місце грамотами та медалями нагороджено команду з м.Надвірна “На сто відсотків”. Третє місце посіла БК “Патімейкери” м.Івано-Франківськ. Срібні медалі та дипломи отримала команда з м.Надвірна “Мрія”, а перше місце турніру зайняла БК “Бого” смт.Богородчани. Також команд-переможців було нагороджено спеціальними заохочувальними призами.

Спортивний майданчик Надвірна

Додати коментар