Радіо Надвірна 107.3 ФМРадіо Надвірна 107.3 Fm. Слухати онлайн

Радіо Надвірна 107.3 Fm завдяки Вам слухачам продовжує активно розвиватися. Колектив теж не стоїть на місті, у Радіо Надвірна 107.3 Fm працюють молоді, енергійні ведучі, які з Вами дорогі наші слухачі завжди на хвилях позитиву! Хвиля 107.3 Fm це якісна музика, оперативна інформація і радість у вуха кожному Надвірнянцю тому не забувайте вмикати таСлухати радіо онлайн Надвірна

В ефірі велика кількість власних програм, місцеві новини, музичне привітання, розважальні, розвиваючі та християнські передачі. Ну і звичайно ви зможете слухати чудову українську пісню та популярні зарубіжні хіти! Всі пісні були підібрані за різними жанрами, різними роками, підібрані на різного слухача. Тому запрошуємо Вас бути кожну вільну хвилину разом із нами і Ви відчуєте красоту нашого міста, міста Надвірна!
Ви можете нас слухати і за межами нашої країни, тим самим принести частинку свого міста де б ви не були.

Коментарі  

Любомир
+4 # Любомир 14.06.2019, 07:16
Чорт забирай! Пісня з матюком від Дзідзя у ефірі, то є нормально???
Відповісти
Сергій
+2 # Сергій 04.10.2020, 08:47
..популярні "зарубіжні" хіти?..
Відповісти
володимир
0 # володимир 23.01.2021, 18:08
часто слухаю надвірнянську хвилю радіо,добре що є своє, але якби змінити недостатки було б супер, часте обговорення новин одне і теж,нічна нудна розмова,через яку доводиться вимикати радіо,повісті про тарасо,дід іванчик це те що треба,для нічного слухання а та нудна ввесь час повторна розмова письменників психологів,це зайве і нудне.
Відповісти

Додати коментар