В рамках проекту «Тепле Різдво» цього року проходять у Надвірній новорічні та різдвяні святкування, які офіційно розпочались сьогодні, 22 грудня, з відкриття новорічної ялинки. Голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, дітлахи, мешканці та гості міста спільно дали старт новорічним та різдвяним святам у Надвірній. На головній площі Надвірної запалала новорічна красуня. Цього року урочисте відкриття відбулось дещо по-іншому. Поважна 50-річна ялинка досягає 14 метрів. Навколо неї зібралися сотні людей, які прийшли на відкриття. Окрім вічнозеленої красуні на площі облаштували новорічне містечко.

Відкриття новорічної ялинки Надвірна

Привітав усіх надвірнянців з Новорічними святами голова РДА Олександр Кеніз, який побажав краянам миру, добра та злагоди. Міський голова разом з дітворою запалив новорічну ялинку. Цього року надвірнянська красуня одягла нове вбрання, прикраси виготовили вихованці Надвірнянської художньої школи. Організувала свято Надвірнянська міська рада за активної участі комунальних служб міста. До організації святкового дійства долучилися районна державна адміністрація, районна рада, громадськість району, депутати місцевих рад та небайдужі надвірнянці, а також підприємці. Юні вихованці закладів освіти та культури району радували всіх присутніх віршиками, піснями та колядками.

Відкриття новорічної ялинки Надвірна

Зелена красуня прикрашатиме головну площу міста до закінчення Новорічно-Різдвяних свят. Вперше на головній площі міста працюватиме «Тепла пошта», де кожен охочий зможе відправити новорічне привітання в будь-який куточок світу. А також біля головної ялинки будуть проводитись майстер-класи з виготовлення новорічних прикрас, які будуть покладені до Стели Героям Небесної Сотні.

Відкриття новорічної ялинки Надвірна

Відкриття новорічної ялинки Надвірна

Відкриття новорічної ялинки Надвірна

Додати коментар