У місті Надвірна було надзвичайно важко знайти магазин одягу, де можна одягнутися усій родині, але все змінилося, коли у серпні гостинно відчинив свої двері для відвідувачів магазин «Територія Якісних Цін». Зараз він займає величезну площу, і без перебільшення є одним з найбільших магазинів нашого міста, знаходячись на цокольному поверсі торгівельного центру Меблева Галерея по вулиці Княгині Ольги, 4. Заходячи у магазин, перше, що кидається в очі – це довгі ряди стелажів з одягом, починаючи від футболок та закінчуючи теплим верхнім одягом.

Продавчині магазину з гордістю називають його “магазином для всієї родини”, і не дарма: адже тут є дитячі речі, одяг для підлітків, чоловічий та жіночий одяг. Приємно радує не лише широкий асортимент товару, але й ціна на нього, яка повністю відповідає назві магазину «Територія Якісних Цін». Дійсно, вартість одягу на цінниках приємно дивує, а не відлякує, як у інших торгівельних мережах. Крім того тут постійно діють сезонні та акційні знижки, що теж приваблює покупців, адже у наш час купувати дорогі речі може собі дозволити не кожна родина. Якщо аналізувати ціни та асортимент товару, не можна оминати увагою і його якість, а увесь одяг у новому магазині дійсно можна назвати якісним.

Тут зібрані моделі від перевірених українських та європейських виробників, тож низька ціна ніяк не відображається на якості продукції. Нині кожен, хто завітає до магазину, може знайти для себе щось до душі. Оригінальні дитячі речі, стильні чоловічі светри, сорочки та футболки на кожен день, є у продажу і джинси як жіночі, так і чоловічі.

Враховуючи те, що незабаром прийде осінь, слід звернути увагу на широкий вибір верхнього одягу, який є в наявності у магазині для усієї родини. Доступні ціни і широкий вибір, впевнені, задовольнять навіть найвибагливішого покупця, до того ж, що може бути краще, аніж не ходити довго між рядами на ринку, а зайти у теплий, затишний магазин зі зручними кабінками для перевдягання, і одразу одягнути усю родину?

Тож магазин «Територія Якісних Цін», який знаходиться на цокольному поверсі торгівельного центру Меблева Галерея по вулиці Княгині Ольги, 4, запрошує у гості!

Прийдіть та переконайтеся, що у місті Надвірна можна знайти якісний та недорогий одяг для усієї родини в одному магазині!

Коментарі  

Алан
+1 # Алан 03.06.2021, 07:31
Вибачте чи є у м. Моршині чи десь поблизу у львівській області цей магазин і коли працює. Якщо можна.
Відповісти
Анонім
+5 # Анонім 17.10.2021, 21:03
Колектив гарний , але власники не добросовісні !!! Зарплати не відповідають вимогам !
Відповісти

Додати коментар