Минулого тижня, 25 квітня, відбулось засідання чергової 32 сесії міської ради під головуванням міського голови Зіновія Андрійовича, під час якого обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення міста. Міський голова розпочав сесію з вшанування пам’яті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, героїв російсько-української війни та всіх Героїв України, які віддали своє життя в боротьбі за свободу та незалежність України.

Впродовж пленарного засідання було розглянуто 113 питання. Засідання сесії розпочали з розгляду питання добровільного об’єднання громад. Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розглянувши ініціативу міського голови Зіновія Андрійовича щодо об’єднання територіальних громад, результати громадських обговорень 05.04.2019, на розгляд сесії винесено питання про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад м.Надвірна, сіл Гвізд та Млини, Назавизів та Мирне, Битків, Лоєва, Верхній Майдан, Молодків, Парище та Лісна Велесниця, Пнів, Мозолівка та Білозорина, Стримба. Після розгляду даного питання рішення щодо добровільного об’єднання громад не набрало необхідної кількості голосів депутатів.

Рішенням сесії внесено зміни в кошторисні призначення міського бюджету на 2019 рік, в Програму фінансування робіт з екологічного фонду, безкоштовно передано матеріальні цінності та затверджено протоколи комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна за інформацією начальника управління бухгалтерського обліку і звітності міської ради Ольги Збіглей.

Перший заступник міського голови Олег Йосипенко доповів з питань щодо внесення змін в Програми соціально-економічного розвитку, благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства міста Надвірна на 2019 рік, коригування тарифів на послуги водопостачання та водовідведення для КП «Надвірнаводоканал», надання дозволу на списання основних засобів КП “Надвірнаводоканал” та КП «Надвірнашляхбуд». Депутати також прийняли до відома звіти про фінансово-господарську діяльність КП «Надвірнакомунсервіс» та КП «Надвірнашляхбуд» за 2018 рік та перспективи розвитку на 2019 -2020 рр.

За інформацією заступника міського голови Василя Василенка внесено зміни в Заходи Програми безпеки та організації дорожнього руху в м.Надвірна на 2018-2020рр. Рішенням сесії внесено зміни в Програми розвитку місцевого самоврядування, фінансування робіт з розробки містобудівної документації та ведення містобудівного кадастру м.Надвірна за інформацією секретаря міської ради Тарас Пекарський. Керуючий справами Олег Антонюк доповів питання про виділення коштів з бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги, в тому числі учасникам АТО.

Розглянули питання, з яких доповідав і завідувач юридичним відділом Ярослав Дем’янчук, зокрема, про повторне проведення земельних торгів (аукціону) із продажу земельної ділянки на майдані Шевченка, б/н, затвердження стартової ціни лота та встановлення кроку земельних торгів, продовження терміну дії договорів оренди нежитлових приміщень. Розглянувши заяви ТзОВ «Струмок», рішеннями сесії відмовлено у продовженні дії договорів оренди цілісного майнового комплексу котельні, приміщення ЦТП на вул.Княгині Ольги, 9, а також включенні їх у перелік об’єктів, що підлягають приватизації у 2019 році.

Депутатами надано дозволи на розробку та затверджено проекти детального плану території за інформацією начальника відділу містобудування та архітектури Світлани Кантор. Прийнято позитивні рішення з питань про поновлення договорів оренди земельних ділянок, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою, надання дозволів на розробку проектів із землеустрою, технічних документацій щодо оформлення права користування земельними ділянками, які доповідала спеціаліст-землевпорядник міської ради Лілія Хлопан. Завершили сесію оголошенням депутатських запитів та звернень.

Додати коментар