Сьогодні, 18 липня, в міському парку ім.І.Франка відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика для фізично-оздоровчих занять учнів Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, на яке завітали представники районної та міської влади, депутати обласної та районної рад, духовенство, керівництво, педагоги та учні Надвірнянської школи №1. Реалізація такого проекту стала можливою завдяки спільним зусиллям міської та районної влад та відбулась за кошти державного, районного та міського бюджетів. Ще в минулому році з міського бюджету було виділено кошти в сумі 25 тис. грн. на співфінансування проекту, а цього року в Програмі соціально-економічного розвитку передбачено ще кошти в сумі 300 тис. грн. на співфінансування виконання будівельних робіт.

У своїх виступах представники влади наголосили на важливості реалізації подібних проектів. За останні роки завдяки спільним зусиллям керівництва району та міста, депутатському корпусу районної та міської рад і виконавчої гілки районної влади створюються належні умови для організації дозвілля дітей та молоді, забезпечення систематичних занять фізичною культурою і спортом жителів, покращення спортивного рівня підготовки учнів шкіл, молоді міста, заохочення до здорового способу життя.

Після урочистого перерізання стрічки, всечесні отці декан Надвірнянського деканату УПЦ Митрофорний Протоієрей Олег Траско та отець Юрій Зеленчук, настоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці провели посвяту нового спортивного майданчика. Варто зазначити, що це вже не перший спільний проект міста та району по покращенню спортивної інфраструктури. Зокрема цього року відбулось відкриття відновленого майданчика для занять учнів Надвірнянського ліцею та облаштовано спортивно-дитячий майданчик в районі вул.Хмельницького в м.Надвірна.

Додати коментар