2018 рік став роком відновлення та будівництва доріг, вулиць, тротуарів, прибудинкових територій та пішохідних доріжок. В минулому році за кошти міського бюджету вдалось зробити великий об’єм робіт, а саме: проведено капітальний ремонт 8 вулиць комунальної форми власності у вигляді мощення бруківки, 14 вулиць отримали нове асфальтне покриття, облаштовано 11 прибудинкових територій та здійснено будівництво 6 тротуарів та пішохідних доріжок.


Одним з пріоритетних напрямків роботи Надвірнянської міської ради на 2019 рік також визначено продовження робіт по відновленню дорожньої інфраструктури. Враховуючи сприятливі погодні умови, на сьогодні вже розпочався сезон ремонту дорожнього покриття вулиць, доріг та прибудинкових територій міста Надвірна.

При розробці Програми соціально-економічного розвитку спільно з депутатським корпусом та громадою міста визначено перелік об’єктів дорожньої інфраструктури, де є потреба в першочерговому проведенні ремонтних робіт. Як і в минулому році, велику увагу приділяють тим об’єктам, де роботи були розпочаті ще в минулих роках. Крім того, в першу чергу ремонтні роботи проводитимуть на тих ділянках, дорожнє покриття яких зазнало великий відсоток руйнацій і де є вже прокладені мережі водопостачання та водовідведення.

З метою покращення умов проживання мешканців міста, найбільше уваги приділяється житловому фонду міста, мікрорайонам та приватному сектору. Проте і тротуари центральної частини міста на сьогодні потребують оновлення, зокрема по вул.Соборна. Через вулицю Соборна проходить дорога загального користування місцевого значення Надвірна-Бистриця, тому вона є важливою стратегічною транспортною артерією, якою за день проїжджають сотні автомобілів. На даній вулиці розміщені символічна могила «Борцям за волю України», Прокатедральний собор Благовіщення Пресвятої Діви Марії та кладовище. Сотні прихожан щодня відвідують церкву, проходячи даними тротуарами. Крім того вул.Соборна налічує декілька сотень приватних домоволодінь. Стан дорожнього покриття тротуарів та відсутність пандусів завдавало жителям даної вулиці певних незручностей, особливо людям з обмеженими фізичними можливостями, особам похилого віку, матерям з дитячими візочками тощо. Тому нагальним постало питання капітального ремонту тротуарів центральної частини міста, зокрема на вул.Соборна.

В минулому році бруківкою вимощено тротуар по вул.Соборна від символічної могили до перехрестя вул.Соборна-Чорновола орієнтовною площею 435 м², а також відновлено огороджувальні конструкції (турнікети) для забезпечення безпеки пішоходів. З метою створення комфортних та безпечних умов для надвірнянців та гостей міста, і цього року було вирішено включити продовження капітального ремонту частини вищевказаного тротуару в Програму соціально-економічного розвитку. Нещодавно підрядною організацією розпочато заплановані роботи. При будівництві даного тротуару використовують сучасний будівельний матеріал – бруківку. Крім того, при будівництві тротуару також встановлено пандуси та опуски для створення належних і комфортних умов для людей з обмеженими фізичними можливостями. Бруківкою планують вимостити 350 м/п тротуару, площею орієнтовно понад 800 м². Крім того, цього року заплановано проведення капітального ремонту тротуарів центральної частини міста, таких як по вул.Мазепи і Чорновола.

Додати коментар