Не зважаючи на жодні погодні умови - так може звучати перше правило будь якого велозаходу! Так що уже на звичне здивування людини «зі сторони» так само здивовано запитуєш: то може нам нічого не робити, бо в нас тут не Кариби? Не Кариби, тому коли вже веловідчайдухи щось надумали, то обов’язково здійснюють. З певних причин, як у нашій області, так і Надвірні зокрема, цього сезону було зовсім негусто із заходами, тому бажання зарядитися позитивними емоціями було величезне. Тим більше, що активний вело сезон котився до фіналу. Бо ж не Кариби:) Результатом праці та бажання стали крос-кантрійні змагання біля гори Городище (місто Надвірна), які й отримали одноіменну назву з горою.

Крос кантрі Городище Надвірна

Підготовка до заходу була напруженною та тривалою - на підготовку траси пішло близько двох років (спасибі Володимиру Косилі та Василю Зінику за наполеглевість та координацію робіт). Ну коли вирішене питання «де?», то відповіді на питання «коли?» та «як?» - знайшлися значно швидше:)

Отже, 18 жовтня 2015 року Надвірна приймала змагання з любительських велосипедних змагань із крос-кантрі (змагання по пересічній місцевості) “Городище”. Заїзди відбувались у 3-х категоріях «Досвідчені» (вже брали участь у будь-яких велосипедних змаганнях), «Любителі» та «Юніори» (віком від 12 до 16 років). В кожній категорії відбувався груповий старт. В кожній категорії була різна протяжність маршруту: близько 23, 15 та 7,5 кілометрів відповідно.

І якби ми багато раз не повторювали, проте що головне участь, а не перемога, задоволення, а не призи, боротьба була запекла і ніхто не думав здаватись. Ну може трішки хтось і думав, але вигляду не подавав. Хорошою перевіркою техніки та тіла стала багнюка, яка ніби набирала тижнями сили, щоб зустрітись у герці з людинороверами. Техніка не витримували. Ланцюги тріщали, запчастини сипались. Ну що ж, з новими вас покупками дорогі учасники. У пригоді багатьом стане магазин «МТБ Байк», що у Франківську, який надав велоподарунки призерам.

Крос кантрі Городище Надвірна

Для більшості учасників крос-кантрі “Городище” були першим екстримальним змагання і, судячи з вогників у очах, тільки стартом у боротьбі за великі велокубки. (В цьому місці організатори починають фантазувати, як у чемпіона світу з крос-кантрі беруть інтерв’ю і він починає розповідь про «Городище»:) ) Але повернемся до нашої гори. Отже сухі цифри твердять, що по категоріях отримуємо такі результати:

Категорія: Досвідчені

МісцеІм’яКілЧасСередня швидкість (км/год)
1Страшецький Петро (Коломия)61:35:1014,4
2Тимуляк Олексій (Коломия)61:38:2113,9
3Гоменюк Сергій (Чернівці)61:45:3213,0


Категорія: Любителі

МісцеІм’яКілЧасСередня швидкість (км/год)
1Бадицький Микола41:15:0512,1
2Куртяк Мирослав41:18:0811,7
3Козлов Євген (Івано-Франківськ)41:20:0711,4


Категорія: Юніори

МісцеІм’яКілЧасСередня швидкість (км/год)
1Микитюк Богдан (Надвірна)20:38:3311,8
2Кройдуба Степан20:40:2011,3
3Шкрібляк Назар (Коломия)20:41:0711,1


Але абсолютним переможцем, безперечно, стала єдина представниця прекрасної статі - Бойко Любов з Чернівців!

Після офіційної промови мера міста Надвірни Зіновія Андрійовича - переможці названі, вшановані та нагородженні. Після чого еко п’єдестал був використаний, як вторинна сировина - пішов на смаженя сосисок. На велопікніку всім призів дісталось порівну. Ну майже порівну:)

Хочеться всім подякувати тим хто долучився до цього свята:
За моральну та матеріальну підтримку: Надвірнянській міській раді та особисто меру міста Зіновію Мирославовичу АНДРІЙОВИЧУ.
За надані призи: магазину «МТБ Байк» та особисто Юрію ЛІТВІШКУ.
За організацію дійства: активу роверового клюбу «Срібний ніпель».
Всім тим хто брав участь в організації, надав свої сили, ресурси та час - за те що все відбулося! Та особисто Пристаю Юрію, Демянчуку Любомиру, Микитюку Богдану та іншим чудові людям.

P.S. Сміливим підкоряється природа. Менше дивімся у ті прогнози:)

Крос кантрі Городище Надвірна

Крос кантрі Городище Надвірна

Крос кантрі Городище Надвірна

Крос кантрі Городище Надвірна

Крос кантрі Городище Надвірна

Текст: Бортнічук Тарас, голова роверового клюбу «Срібний ніпель».

Додати коментар