В Надвірній останніми тижнями чи не щодня кипить робота по ремонту доріг, вулиць, тротуарів, прибудинкових територій та пішохідних доріжок. На даний час на різних об’єктах задіяні кілька будівельних бригада, які спеціалізуються на роботах по мощенню бруківки.

Нещодавно завершились роботи по облаштуванню бруківкою прибудинкової території будинку №6 по вул.Котляревського. В даному будинку проживають більше як 150 мешканців. Щодня через прибудинкові території Котляревського,6 та сусідніх будинків проходять сотні людей, оскільки вони з’єднують приватний сектор з центральною частиною міста. Даний будинок введений в експлуатацію ще у 80-х роках минулого століття. Від того часу асфальтне покриття прибудинкової території та тротуарів зазнало значних руйнацій і втратило свій естетичний вигляд. Тому в 2016 році за кошти міського бюджету провели капітальний ремонт тротуарів та входів у під’їзди Котляревського, 6, а цього року депутатський корпус спільно з керівництвом міської ради, враховуючи звернення громадян, вирішили здійснити капремонт під’їзної дороги до даного будинку. Крім того, було проведено облаштування стоянки для автотранспорту біля прибудинкової території.

Варто зазначити, що цього року за кошти міського бюджету також було замінено старі вікна на сучасні енергоефективні в місцях загального користування будинку №6 по вул.Котляревського.

Додати коментар