У 2017 році було проведено комплексне дослідження безпеки дорожнього руху міста, яке лягло в основу Програми безпеки та організації дорожнього руху в м.Надвірна та дозволило чітко сформувати завдання на 2018-2020 рр.
21 грудня 2017 року рішенням 20 сесії Надвірнянської міської ради №821-20/2017 було затверджено дану програму. Враховуючи різке зростання інтенсивності дорожнього руху, дана програма, спираючись на відповідні закони, нормативно-правові документи та дослідження поточного стану безпеки руху в місті, передбачає основні напрямки забезпечення безпеки дорожнього руху, що мають бути реалізовані шляхом проведення відповідних заходів і робіт. Стратегічною метою цієї програми є запобігання дорожньому травматизму та ДТП, покращення дорожньої інфраструктури (ремонт вулиць, зупинок громадського транспорту, пішохідних тротуарів та переходів, велосипедних доріжок), сприяння підвищенню рівня знань Правил дорожнього руху усіма його учасниками. З метою реалізації Програми розроблено ряд заходів, спрямованих на вирішення основних завдань та передбачено їх фінансове забезпечення.

На сьогодні вже певні роботи в цьому напрямку зроблені, а саме: влаштовано турнікети; замінено старі, пошкоджені та виготовлено нові дорожні знаки на вулицях міста; встановлено сучасні громадські зупинки; обмежувачі швидкості; влаштовано дорожні знаки з підсвіткою; встановлено сферичні дзеркала для спостереження на виїздах з дворів, прилеглих доріг, перехрестях тощо. До Надвірнянської міської ради неодноразово звертаються і мешканці приватного сектору з проханням встановити обмежувачі швидкості, особливо на тих дорогах і вулицях, де було проведено ремонт асфальтного покриття, в зв’язку з чим збільшилась інтенсивність руху транспортних засобів. Згідно рішення виконавчого комітету Надвірнянської міської ради, з метою забезпечення безпечного руху пішоходів та збереження асфальтного покриття, нещодавно силами КП «Надвірнакомунсервіс» були встановлені два «лежачі поліцейські» по вул.Федьковича. Варто зазначити, що такі обмежувачі швидкості транспорту встановлено по вул.Мазепи (біля Надвірнянської ЗОШ №2), вул.Володимира Великого, вул.Січових Стрільців, вул.М.Черемшини, вул.Княгині Ольги, вул.Франка (зі сторони Мазепи) та ін.

Додати коментар