З метою запобігання виникненню і поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19) на території Надвірної працівниками КП «Надвірнянський житловик» щодня проводять протиепідемічні заходи, серед яких – дезінфекція під’їздів багатоквартирних будинків нашого міста. Комунальним підприємством було придбано спеціальні розпилювачі, за допомогою яких працівники в кожному мікрорайоні Надвірної здійснюють обробку сходових кліток, вхідних дверей, поручнів в під’їздах, а також ліфтів за допомогою спеціального хлорного розчину (дезінфікуючий засіб австрійського виробництва). Тільки протягом вчорашнього дня було проведено дезінфекцію під’їздів 28 будинків нашого міста. Планують щодня здійснювати такі роботи в 20-30 будинках.

Останніми днями шириться інформація про те, що до квартир наших мешканців намагаються потрапити шахраї, мовляв, вони проводять санобробку помешкань від вірусу. Будьте обережні, адже ці самозванці можуть представлятись, як працівники комунального підприємства. Наголошуємо працівники КП «Надвірнянський житловик» проводять дезінфекційні заходи виключно в під’їздах будинків і до помешкань надвірнянців не заходять!

Міська рада рекомендує головам ОСББ вжити дезінфекційні заходи у місцях загального користування багатоквартирних житлових будинків, зокрема, у ліфтових кабінах – обробку дезінфекційним засобом дверей, стінок, панелей виклику, у під’їздах – вхідних дверей, сходах, поручнів; у підвалах та на горищах тощо.

Також керівництвом міської ради було дано доручення КП «Надвірнакомунсервіс» найближчим часом, з покращенням погодних умов здійснити дезінфекцію місць загального користування, дитячих майданчиків, зупинок громадського транспорту тощо.

Додати коментар