На даний час активно тривають роботи по відновленню дорожньої інфраструктури міста. При розробці Програми соціально-економічного розвитку спільно з депутатським корпусом та громадою міста визначено перелік об’єктів, де є потреба

в першочерговому проведенні ремонтних робіт. Як і в минулому році,велику увагу приділяють тим об’єктам, де роботи були розпочаті ще в минулих роках. В першу чергу ремонтні роботи проводять на тих ділянках, дорожнє покриття яких зазнало великий відсоток руйнацій і де є вже прокладені мережі водопостачання та водовідведення.

Враховуючи ці критерії, днями підрядна організація завершила черговий етап робіт по відновленню дорожнього покриття на вулиці Коперніка. Дана вулиця комунальної форми власності і перебуває на балансі Надвірнянської міської ради. В 2016-2017 рр. за кошти обласного Управління екології та природніх ресурсів та міського бюджету проведено роботи по прокладанню нової каналізаційної мережі та підключення її до центральної міської системи в житловому масиві вулиць Коперніка, Вишнева, Садова, Чайковського, Гірська, Тихого. Внаслідок проведення великого об’єму земляних робіт збільшився відсоток руйнацій асфальтного покриття вулиці, яка перебувала в непридатному для проїзду стані і це завдавало великих незручностей мешканцям даної вулиці. Крім того, на даній вулиці розміщений дошкільний навчальний заклад і даною дорогою щодня користуються вихованці, їх батьки та працівники дитячого садка робота швеція. Оскільки тут великий об’єм робіт, який потребує значного фінансування, вирішено провести поетапне відновлення вулиці. Цього року за кошти міського бюджету завершено другий етап ремонтних робіт. Варто наголосити, що на сьогоднішній день в місті працює кілька будівельних бригад, які виконують роботи по будівництву не тільки вулиць міста, а й прибудинкових територій та тротуарів.

Додати коментар