В м.Надвірна на сьогодні громадськість вкотре підняла питання про зменшення інтенсивності руху пасажирського автомобільного транспорту та розвантаження центру міста Надвірної і перенесення автобусних зупинок з центральної частини міста на околиці міста. В середу 03 лютого відбулась розширена нарада за участі міської та районної влади, депутатів міської та районної рад, директора департаменту промисловості та інфраструктури Івано-Франківської обласної державної адміністрації, перевізників, громадських організацій та ін.

На нараді вирішили протягом лютого місяця 2016 року проводити в м.Надвірна моніторинг щодо дотримання правил пасажирських перевезень по вул.Кн.Ольги працівниками Надвірнянської РДА, які є організатором пасажирських перевезень, спільно з працівниками Надвірнянського відділення поліції ГУНП в Івано-Франківській області. З 01 березня 2016 року, відповідно до рішення Надвірнянської міської ради від 26.02.2009 року №2140-31/2009, всі пасажирські перевезення повинні здійснюватись виключно з автостанції на вул.Вокзальна, 2. Автобусна зупинка на вул.Княгині Ольги залишається, але тільки, як проміжна зупинка для висадки і посадки пасажирів. Пасажирські перевезення повинні здійснюватись по таких маршрутах:

- напрямок м.Надвірна – м.Івано-Франківськ – з автостанції №1 на вул.Вокзальна, 2 заїзд на місце посадки, висадки пасажирів по вул.Шухевича, вул.Мазепи, вул.Франка, вул.Княгині Ольги, (висадка посадка пасажирів на зупинці), вул.Чорновола, вул.Шевченка, вул.Рамішвілі, вул.Вокзальна. Відправлення з автостанції №1 по об’їздній вул.Вокзальна, вул.Рамішвілі, вул.Шухевича;

- приміські автобусні перевезення Переріслянського, Гаврилівського напрямків, – з автостанції №1 на вул.Вокзальна,2 заїзд на місце посадки, висадки пасажирів по вул.Шухевича, вул.Мазепи, вул.Франка, вул.Княгині Ольги, (висадка посадка пасажирів на зупинці), вул.Чорновола, вул.Шевченка, вул.Рамішвілі, вул.Вокзальна. Відправлення з автостанції №1 по об’їздній вул.Вокзальна, вул.Рамішвілі, вул.Шухевича;

- приміські автобусні перевезення Гвіздянського напрямків,- з автостанції №1 на вул.Вокзальна, 2 заїзд на місце посадки, висадки пасажирів по вул.Мазепи, вул.Франка, вул.Княгині Ольги, (висадка посадка пасажирів на зупинці), вул.Чорновола, вул.Шевченка, вул.Рамішвілі, вул.Вокзальна. Відправлення з автостанції №1 по об’їздній вул.Вокзальна, вул.Рамішвілі, вул.Шухевича;

- приміські автобусні перевезення Делятинського напрямку, – з автостанції №1 на вул.Вокзальна, заїзд на місце посадки, висадки пасажирів вул.Соборна, вул.Шевченка, (висадка посадка пасажирів на зупинці), вул.Рамішвілі, вул.Вокзальна. Відправлення з автостанції №1 по об’їздній вул.Вокзальна, вул.Січинського;

- приміські автобусні перевезення Ланчинського напрямків,- з автостанції №1 на вул.Вокзальна, 2 заїзд на місце посадки, висадки пасажирів по вул.Майданська, вул.Шевченка, вул.Шашкевича, вул.Соборна, вул.Шевченка (висадка посадка пасажирів на зупинці), вул.Рамішвілі, вул.Вокзальна. Відправлення з автостанції №1 по об’їздній вул.Вокзальна, вул.Рамішвілі, вул.Майданська. Транспорт, який здійснює транзитне перевезення пасажирів у напрямках м.Яремче, гірсько-лижного курорту «Буковель», смт.Ворохта та ін. не має права заїжджати в центральну частину міста. Всі перевізники, пасажири та замовники перевезень зобов’язані дотримуватись виконання рішення.

РІШЕННЯ
від 26 лютого 2009 року
м.Надвірна
№ 2140-31/2009

Про внесення змін в рішення №1866-
ХХVIII/2008 від 30.10.2008 р.
“Про визначення місць відправлення
прибуття, відстою автотранспортних
засобів, які здійснюють пасажирські
перевезення в м.Надвірна”

Розглянувши лист №1139/01-18/06 від 21.11.2008 року голови Надвірнянської райдержадміністрації Ігоря Писклинця про внесення змін в рішення міської ради №1866-ХХVIII/2008 від 30.10.2008 року “Про визначення місць відправлення прибуття, відстою автотранспортних засобів, які здійснюють пасажирські перевезення в м.Надвірна” та з метою недопущення соціальної напруги серед населення району і враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань охорони громадського порядку, роботи підприємств торгівлі, побутового обслуговування та житлово-комунального господарства, міська рада

в и р і ш и л а : 1.На перехідний період внести зміни в рішення ради №1866-ХХVIII/2008 від 30.10.2008 року “Про визначення місць відправлення прибуття, відстою автотранспортних засобів, які здійснюють пасажирські перевезення в м.Надвірна”, а саме в пункті 2: підпункт 1 викласти в такій редакції:

- напрямок м.Надвірна – м.Івано-Франківськ – з автостанції №1 на вул.Вокзальна, 2 заїзд на місце посадки, висадки пасажирів по вул.Шухевича, вул.Мазепи, вул.Франка, вул.Княгині Ольги, (висадка посадка пасажирів на зупинці), вул.Чорновола, вул.Шевченка, вул.Рамішвілі, вул.Вокзальна. Відправлення з автостанції №1 по об’їздній вул.Вокзальна, вул.Рамішвілі, вул.Шухевича. підпункт 6 викласти в такій редакції:

- приміські автобусні перевезення Переріслянського, Гаврилівського напрямків, – з автостанції №1 на вул.Вокзальна,2 заїзд на місце посадки, висадки пасажирів по вул.Шухевича, вул.Мазепи, вул.Франка, вул.Княгині Ольги, (висадка посадка пасажирів на зупинці), вул.Чорновола, вул.Шевченка, вул.Рамішвілі, вул.Вокзальна. Відправлення з автостанції №1 по об’їздній вул.Вокзальна, вул.Рамішвілі, вул.Шухевича. підпункт 7 викласти в такій редакції:

- приміські автобусні перевезення Гвіздянського напрямків,- з автостанції №1 на вул.Вокзальна, 2 заїзд на місце посадки, висадки пасажирів по вул.Мазепи, вул.Франка, вул.Княгині Ольги, (висадка посадка пасажирів на зупинці), вул.Чорновола, вул.Шевченка, вул.Рамішвілі, вул.Вокзальна. Відправлення з автостанції №1 по об’їздній вул.Вокзальна, вул.Рамішвілі, вул.Шухевича. підпункт 8 викласти в такій редакції:

- приміські автобусні перевезення Делятинського напрямку, – з автостанції №1 на вул.Вокзальна, заїзд на місце посадки, висадки пасажирів вул.Соборна, вул.Шевченка, (висадка посадка пасажирів на зупинці), вул.Рамішвілі, вул.Вокзальна. Відправлення з автостанції №1 по об’їздній вул.Вокзальна, вул.Січинського. підпункт 9 викласти в такій редакції: - приміські автобусні перевезення Ланчинського напрямків,- з автостанції №1 на вул.Вокзальна, 2 заїзд на місце посадки, висадки пасажирів по вул.Майданська, вул.Шевченка, вул.Шашкевича, вул.Соборна, вул.Шевченка (висадка посадка пасажирів на зупинці), вул.Рамішвілі, вул.Вокзальна. Відправлення з автостанції №1 по об’їздній вул.Вокзальна, вул.Рамішвілі, вул.Майданська.

2. Рішення набирає чинності з 04.05.2009 року.
3. Дане рішення опублікувати в засобах масової інформації.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань охорони громадського порядку, роботи підприємств торгівлі, побутового обслуговування та житлово-комунального господарства (голова комісії Ю.І.Партика) та з питань бюджету та проблем економічного розвитку (голова комісії О.Попович).

Міський голова
З.М.Андрійович

Додати коментар