Перша сесія Надвірнянської районної ради сьомого демократичного скликання відбулася сьогодні в Надвірній. Голова районної виборчої комісії Ярослав Лесюк поінформував про підсумки виборів депутатів районної ради, що відбулися 25 жовтня 2015 року, та представив новообраний склад депутатів. Відповідно до Закону «Про місцеві вибори» районна рада обрана в кількості 36 депутатів від 7 політичних партій (Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», ВО «Батьківщина», ВО «Свобода», Радикальної партії Олега Ляшка, «Воля», «Конгрес Українських Націоналістів» і "Українське об’єднання патріотів – УКРОП).

Обраний голова Надвірнянської районної ради

Після взяття до відома цієї інформації новообрані депутати сформували тимчасову Президію, Секретаріат, Лічильну комісію та затвердивши порядок денний перейшли до вирішення організаційних питань – обрання голови і заступника голови районної ради сьомого скликання. У результаті таємного голосування з 20 голосами «за» головою районної ради обраний Іван Гурмак (ВО «Свобода»), заступником голови районної ради – Ігор Писклинець (ВО «Батьківщина»).

Обраний голова Надвірнянської районної ради

В роботі сесії взяли участь депутат Верховної Ради України Юрій Дерев’янко, новообрані депутати обласної ради Руслан Осташук, Михайло Ерстенюк, Михайло Іваночко, Василь Попович та Василь Сенатович, голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, заступники голови РДА, міський, селищні, сільські голови, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій, громадських організацій, політичних партій, представники засобів масової інформації.

Обраний голова Надвірнянської районної ради

Новообраного голову райради та його заступника привітав голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, який побажав плідної роботи як керівництву ради, так і всім новообраним депутатам. По завершенню офіційної частини, почесні гості з теплими словами привітали голову районної ради і новообраний депутатський корпус з новим, в той же час складним і відповідальним етапом в їхньому житті, побажали наснаги та успіхів в роботі на благо Надвірнянщини.

Додати коментар