2 лютого 2016 року свободівці Надвірнянської районної організації стали на захист громади з вимогою припинити незаконну забудову по вул. Чорновола в центральній частині міста Надвірна. В протестній акції взяли участь депутати міської ради Тарас Угринчук, Мирослав Гнідик, боєць Національної гвардії Олег Туєшин, який нещодавно повернувся зі сходу та депутат обласної ради Михайло Іваночко.

Як зазначив свободівець Михайло Іваночко від ранку тут розпочалися роботи по огородженню території 2-х метровим парканом. «Неприпустимо, щоб в центральній частині міста, яка вщент обросла магазинами, супермаркетами виросла ще одна забудова та ще й незаконна. Центр міста - культурне життя надвірнянців. Огорожа даної забудови проходить кілька метрів від шкільних приміщень, перекриває пішохідні проходи. Погодження на початок будівництва ніхто не видавав, земельна ділянка, яку пригородили парканом не відведена під будівництво. Ми вийшли на незаконний будівельний майданчик, щоб відстояти законні інтереси громади Надвірнянщини», - розповів журналістам Михайло Іваночко.

Свободівець спілкувався в телефонному режимі з міським голово Зіновієм Андрійовичем, який зазначив, що дане будівництво розпочала фірма ТОВ «Смарагд Прикарпаття», власником якого є Андрій Троценко.

Надвірнянські свободівці зупинили незаконну забудову в центрі міста

Після звернення депутатів-свободівців та місцевих журналістів робітники демонтували огорожу. Націоналісти прослідкували за згортанням розпочатого будівництва.

Міський депутат Тарас Угринчук зазначив, щоб розпочати будівництво потрібно мати документ на забудову та інші відповідні дозвільні та погоджувальні документи. «Самі жителі Надвірної не задоволені розпочатим будівництвом. Окрім того нам ні на комісії з питань будівництва, ні на сесії міської ради ніхто не пред’явив жодного документа на початок та проведення будівельних робіт», – зазначив свободівець.

Незаконної забудови в центрі міста Надвірна не буде.

Надвірнянські свободівці зупинили незаконну забудову в центрі міста

Коментарі  

петро
0 # петро 03.02.2016, 09:43
а хто підписував документацію? чи не угринчук- свободівець
Відповісти

Додати коментар