За кошти місцевих бюджетів для відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП “Надвірнянська центральна районна лікарня” придбано сучасне медичне обладнання. Надвірнянським медикам передали апарат штучної вентиляції легень, дефібрилятор та шприцевий насос, які є сьогодні вкрай необхідними для порятунку життя хворих коронавірусною інфекцією.

В нинішній час важливо, як ніколи, об’єднати свої зусилля та залучати всі можливі ресурси для підтримки медичних закладів. З цією метою рішеннями постійної депутатської комісії міської ради з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна виділено кошти в сумі 400 тис. грн. та спрямовано їх як субвенцію районному бюджету на придбання необхідних засобів для боротьби з коронавірусом (КНП «Надвірнянська ЦРЛ»). Крім того, на останній сесії міськради 27 лютого 2020 року депутати ухвалили рішення про виділення з міського бюджету 800 тис.грн. центральній районній лікарні на придбання медичного обладнання.

Подяка депутатам міської ради за прийняття вкрай важливих рішень, спрямованих на допомогу та підтримку нашим медичним закладам, які сьогодні ведуть активну боротьбу з коронавірусною хворобою.

Додати коментар