На даний час в м.Надвірна активно тривають роботи по ремонту об’єктів дорожньої інфраструктури. Крім оновлення прибудинкових територій та будівництва тротуарів, проводилось також облаштування вулиць комунальної форми власності. В першу чергу ремонтні роботи здійснюють на тих ділянках, які перебувають в незадовільному для проїзду стані і де роботи були розпочаті в минулих роках. Перевагу надають також тим вулицям, де є вже прокладені всі необхідні мережі.

Враховуючи вищевказане, депутатським корпусом цього року включено в Програму соціально-економічного розвитку проведення 2-го етапу робіт по ремонту дорожнього покриття вулиці Соломії Крушельницької. Варто зазначити, що будівництво мереж водопостачання чи водовідведення вимагає великого обсягу земляних робіт і як наслідок руйнування дорожнього покриття. Тому перш, ніж розпочати капітальний ремонт покриття вулиці, необхідно провести будівництво каналізаційного колектора чи водопроводу. Так само і у випадку з вулицею Крушельницької, де в першу чергу необхідно було провести будівництво каналізаційної мережі. В 2010 році силами КП «Надвірнаводоканал» методом санації було здійснено реконструкцію водогону по даній вулиці, а в 2016 році за кошти міського бюджету проведено роботи по прокладанню мережі каналізування орієнтовною протяжністю 290 м/п. Після вищевказаних робіт дорожнє покриття вулиці зазнало високий відсоток руйнацій, що завдавало певних незручностей мешканцям даного району.
Оскільки протяжність даної вулиці складає понад 350 м/п, на капітальний ремонт всієї вулиці необхідно більше мільйона гривень, що є не підйомним для міського бюджету. Тому було вирішено проводити поетапний ремонт даної вулиці. В минулому році бруківкою вимостили близько 500 м², а цього року відремонтували ще 390 м² вулиці. Це був проведений другий етап робіт, проте в наступних роках обов’язково буде здійснено наступний етап будівництва вулиці Соломії Крушельницької.

Додати коментар