В черговий раз, напередодні Великодніх свят, Надвірнянська міська рада об’єднала всі сили комунальних служб, державних установ, підприємств та організацій, приватних підприємців, які спільно здійснюють роботи по підготовці міста до свят. Працівники комунальних служб щодня докладають усіх зусиль, щоб покращувати благоустрій міста, підтримувати належний санітарний стан як в місцях загального користування, так і житловому фонді міста. Проте комунальні служби протягом останніх тижнів працюють посиленому режимі, відповідно до розробленого комплексу заходів, затверджених міським головою.

Зокрема, працівники КП «Надвірнакомунсервіс» проводять роботи по впорядкуванню міського парку, зони відпочинку, територій міських кладовищ, місць загальних поховань, пам’ятних та меморіальних знаків, ремонт та фарбування лавочок, сміттєвих урн в місцях загального користування, фарбування перил огорожі проїзної частини доріг, впорядкування газонів, алей, чистку обочин доріг на вулицях, прибирання вулиць тощо.

В рамках підготовки міста до Великодніх свят силами КП «Надвірнянський житловик” проводяться роботи по благоустрою житлового фонду міста. Зокрема, здійснюється ремонт лавочок, фарбування вхідних дверей в під’їзди, опор козирків, відновлення елементів на дитячих майданчиках, прибирання прибудинкових територій тощо.

Також минулого тижня в рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля», Дня довкілля та екологічної акції «Зробимо місто ще чистішим» відбулась загальноміська толока, до якої активно долучились працівники державних установ, колективи підприємств міста, представники громадських організацій та небайдужі мешканці міста.

На сьогодні більшість працівників підприємств, державних установ, організацій, навчальних закладів, приватних підприємців, мешканці міста також активно проводять роботи по прибиранню та проведенню комплексного благоустрою своїх виробничих та адміністративних приміщень, власних домоволодінь та прилеглих територій.

Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до загальноміського прибирання в рамках підготовки міста до Великодніх свят та закликаємо в подальшому, не тільки в переддень релігійних чи державних свят, а й в будні, підтримувати чистоту та порядок в нашому місті.

Додати коментар