Кожної другої неділі травня, який вважається місяцем Божої Матері, ми відзначаємо особливе свято – День Матері, сповнене щирим почуттям безмежної любові, глибокої вдячності і шани до матері. І саме цього дня Надвірнянський районний центр дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді на чолі з керівником Русланою Калин проводить свій традиційний творчий звіт. І щороку цей захід не схожий на попередні, виділяється своєю неповторністю та унікальністю , не перестає дивувати різножанровістю, оригінальними програмами, творчими задумами, завдяки титанічній роботі, творчому, цікавому і креативному підходу педагогів та вихованців центру творчості. Незмінним залишається лише те, що всі дійства на сцені випромінюють любов, повагу і ласку до Української Матері.

Цьогоріч святковий концерт «Будь завжди благословенна, Мамо!», який відбувся у районному будинку культури у неділю, 12 травня, зібрав повну залу глядачів. Традиційно в кожній українській родині всі добрі справи починають із Господнього благословення. Тому на початку святкового концерту всіх присутніх дітей та їхній батьків благословив Декан Надвірнянського деканату УГКЦ отець Андрій Бакота.

Щирі привітання до матерів пролунали і від керівників району та міста, зокрема першого заступника голови Надвірнянської РДА Богдана Зеленчука та міського голови Зіновія Андрійовича, який зазначив, що для кожного українця образ Матері триєдиний, який уособлює в собі Матір Божу, рідну матір та неньку Україну. Подарувати життя маленькій людині, вигодувати й виростити її, зберігати від негараздів, часом жертвувати собою заради щастя дітей – це і є заповітне призначення жінки. З глибокої давнини і до цього дня, жінка оточена святим ореолом материнства. Немає на землі людини ближче і дорожче, ніж мама. Зв’язок з матір’ю — це щось сакральне, адже він виникає ще до нашого народження. Споконвіків мама в Україні символізує берегиню роду, спадщини, культурних цінностей. По-особливому сприймають це свято ті, котрі нині на передовій. Адже військові переконані, що молитви та віра матерів – це їхній захисний щит. Не вистачить слів, щоб подякувати матерям за любов, що є для нас вічним пожиттєвим оберегом, за терпіння, витримку і мудрість, за ласку і недоспані ночі, переживання і молитви, які допомагають нам в житті, за тепло серця, котре завжди готове пробачити і зрозуміти. Зіновій Андрійович побажав, щоб те добро і моральні цінності та чесноти, які матері сіють в душах своїх дітей, стали міцним підґрунтям задля процвітання і розбудови незалежної України та уславлення доброго імені нашого міста.

Під керівництвом педагогів Марії Рудяк, Надії Карпової, Мирослави Максим’юк, Світлани Дремлюги, Валентини Демчук, Оксани Кудляк, Тетяни Гаврищук, Оксани Духович, Наталії Боднарчук, Уляни Процик, Катерини Федорович, Ольги Панасюк, Марії Поштар свої таланти представили вихованці вокальних та хореографічних гуртків центру дитячої творчості під час святкового концерту, зокрема: вокальні ансамблі «Вітамінчики», «Квіти Карпат», дитячий духовий хор «Фіміам», Софія Сивак, Христина Лаптюк, Ольга Слюсарчук, Софія Грицюк, Дмитро Герба, Іванна Цюрак, Антон Дем’янчук, Інеса Семянів та Едуард, Марічка Фафлей, Марта Гайдаш, Вероніка Дереш, Христина Хабайлюк, танцювальні, вокальні колективи, ансамблі сопілкарів та гітаристів тощо. Неабияк вразили глядачів показ колекцій «Мальовнича Україна» та «Панночка» під керівництвом Ірини Кочержук, Людмили Гавриленко, Катерини Федорович та Надії Карпової.

Увазі всіх гостей була представлена виставка творчих робіт дітей-гуртківців. Керівники гуртків декоративно-прикладного мистецтва проводили всім охочим майстер-класи. На завершення концертної програми Руслана Калин подякувала усім учасникам творчого звіту, який відбувся завдяки щоденній невтомній праці всього колективу, керівникам гуртків, колегам, вихованцям, батькам та представникам влади за постійну допомогу і підтримку.


Додати коментар

Дивіться також

Тривають роботи по відновленню дорожнього полотна вулиці Коперніка

На даний час активно тривають роботи по відновленню дорожньої інфраструктури міста. При розробці Програми соціально-економічного розвитку спільно з депутатським корпусом та громадою міста визначено перелік об’єктів, де є потреба

Надвірнянщина відзначила Міжнародний день захисту дітей

Обов’язок усіх батьків - це любити, захищати, виховувати свою малечу. Особливу увагу малюкам Надвірнянщини відвели 2 червня бо саме в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Низка заходів, танці і веселощі та безліч розваг - усе для того, щоб зробити свято, тим, за ким майбутнє.

Модернізація мереж зовнішнього освітлення м.Надвірна

Останніми роками в м.Надвірна активно проводяться роботи по будівництву нових мереж вуличного освітлення, реконструкції, відновленню та модернізації існуючих ліній, адже вуличне освітлення – це перш за все, безпека мешканців у вечірній і нічний час. На сьогодні протяжність мереж вуличного освітлення становить

В Надвірній відзначили День Героїв України

Історія і сучасність українського народу – це подвиг Героїв, які є взірцем самовідданої боротьби, самопожертви та патріотизму, Героїв, хто інтереси України та її державності поклали вище за власне життя, добробут і благополуччя своїх рідних та близьких і були вірними своїй ідеї до останнього подиху. Саме, 23