В черговий раз, напередодні Великодніх свят, Надвірнянська міська рада об’єднала всі сили комунальних служб, державних установ, підприємств та організацій, приватних підприємців, які спільно здійснюють роботи по підготовці міста до свят. Працівники комунальних служб щодня докладають усіх зусиль, щоб покращувати благоустрій міста, підтримувати належний санітарний стан як в місцях загального користування, так і житловому фонді міста. Проте комунальні служби протягом останніх тижнів працюють посиленому режимі, відповідно до розробленого комплексу заходів, затверджених міським головою.

Зокрема, працівники КП «Надвірнакомунсервіс» проводять роботи по впорядкуванню міського парку, зони відпочинку, територій міських кладовищ, місць загальних поховань, пам’ятних та меморіальних знаків, ремонт та фарбування лавочок, сміттєвих урн в місцях загального користування, фарбування перил огорожі проїзної частини доріг, впорядкування газонів, алей, чистку обочин доріг на вулицях, прибирання вулиць тощо.

В рамках підготовки міста до Великодніх свят силами КП «Надвірнянський житловик” проводяться роботи по благоустрою житлового фонду міста. Зокрема, здійснюється ремонт лавочок, фарбування вхідних дверей в під’їзди, опор козирків, відновлення елементів на дитячих майданчиках, прибирання прибудинкових територій тощо.

Також минулого тижня в рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля», Дня довкілля та екологічної акції «Зробимо місто ще чистішим» відбулась загальноміська толока, до якої активно долучились працівники державних установ, колективи підприємств міста, представники громадських організацій та небайдужі мешканці міста.

На сьогодні більшість працівників підприємств, державних установ, організацій, навчальних закладів, приватних підприємців, мешканці міста також активно проводять роботи по прибиранню та проведенню комплексного благоустрою своїх виробничих та адміністративних приміщень, власних домоволодінь та прилеглих територій.

Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до загальноміського прибирання в рамках підготовки міста до Великодніх свят та закликаємо в подальшому, не тільки в переддень релігійних чи державних свят, а й в будні, підтримувати чистоту та порядок в нашому місті.

Додати коментар

Дивіться також

Тривають роботи по відновленню дорожнього полотна вулиці Коперніка

На даний час активно тривають роботи по відновленню дорожньої інфраструктури міста. При розробці Програми соціально-економічного розвитку спільно з депутатським корпусом та громадою міста визначено перелік об’єктів, де є потреба

Надвірнянщина відзначила Міжнародний день захисту дітей

Обов’язок усіх батьків - це любити, захищати, виховувати свою малечу. Особливу увагу малюкам Надвірнянщини відвели 2 червня бо саме в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Низка заходів, танці і веселощі та безліч розваг - усе для того, щоб зробити свято, тим, за ким майбутнє.

Модернізація мереж зовнішнього освітлення м.Надвірна

Останніми роками в м.Надвірна активно проводяться роботи по будівництву нових мереж вуличного освітлення, реконструкції, відновленню та модернізації існуючих ліній, адже вуличне освітлення – це перш за все, безпека мешканців у вечірній і нічний час. На сьогодні протяжність мереж вуличного освітлення становить

В Надвірній відзначили День Героїв України

Історія і сучасність українського народу – це подвиг Героїв, які є взірцем самовідданої боротьби, самопожертви та патріотизму, Героїв, хто інтереси України та її державності поклали вище за власне життя, добробут і благополуччя своїх рідних та близьких і були вірними своїй ідеї до останнього подиху. Саме, 23