Житловий фонд міста Надвірна налічує близько 180 будинків, більшість з яких введені в експлуатацію в 60-70 рр. минулого століття. За цей період практично кожен будинок потребує проведення капітального ремонту внутрібудинкових систем, конструктивних елементів будівель та прибудинкової території. Тому щороку керівництво та депутатський корпус міської ради в Плані соціально-економічного розвитку передбачають ряд робіт, спрямованих на належне утримання житлового фонду міста та покращення умов проживання його мешканців. До числа таких робіт належить і відновлення прибудинкових територій. 2018 рік, як і 2017, можна з впевненістю назвати роком покращення та розвитку дорожньої інфраструктури. Тільки цього року за допомогою бруківки вже частково відновлено 8 вулиць комунальної форми власності та 11 прибудинкових територій, не кажучи про ремонт асфальтного покриття доріг.

Завершено роботи по облаштуванню прибудинкової території Надвірна

Велику увагу приділяють не тільки об’єктам центральної частини міста, а й мікрорайонам. Так, нещодавно завершено роботи по відновленню прибудинкової території будинку №22 на вул.Руднєва.

Завершено роботи по облаштуванню прибудинкової території Надвірна

За понад 40-літній термін експлуатації асфальтне покриття даної прибудинкової території частково зруйнувалось, що завдавало певних незручностей мешканцям будинку, тому стало нагальним здійснення її капітального ремонту. В минулому році провели перший етап робіт, а саме: відновлено під’їзну дорогу та входи в під’їзди будинку №23 та частину під’їзної дороги будинку №22 по вул.Руднєва. Цього року проведено другий етап робіт, а саме: завершено відновлення прибудинкової території будинку №22 по вул.Руднєва. Капітальний ремонт проведено з використанням сучасного будівельного матеріалу – бруківки, оскільки вона надає кращий естетичний вигляд та її гарантійний термін при чіткому догляді та належній експлуатації є набагато більший, ніж у асфальтного покриття.

Завершено роботи по облаштуванню прибудинкової території Надвірна

Варто зазначити, що з метою покращення умов проживання в даному будинку за кошти міського бюджету 2017 року проведено заміну вікон в місцях загального користування.

Завершено роботи по облаштуванню прибудинкової території Надвірна

Додати коментар

Дивіться також

Тривають роботи по відновленню дорожнього полотна вулиці Коперніка

На даний час активно тривають роботи по відновленню дорожньої інфраструктури міста. При розробці Програми соціально-економічного розвитку спільно з депутатським корпусом та громадою міста визначено перелік об’єктів, де є потреба

Надвірнянщина відзначила Міжнародний день захисту дітей

Обов’язок усіх батьків - це любити, захищати, виховувати свою малечу. Особливу увагу малюкам Надвірнянщини відвели 2 червня бо саме в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Низка заходів, танці і веселощі та безліч розваг - усе для того, щоб зробити свято, тим, за ким майбутнє.

Модернізація мереж зовнішнього освітлення м.Надвірна

Останніми роками в м.Надвірна активно проводяться роботи по будівництву нових мереж вуличного освітлення, реконструкції, відновленню та модернізації існуючих ліній, адже вуличне освітлення – це перш за все, безпека мешканців у вечірній і нічний час. На сьогодні протяжність мереж вуличного освітлення становить

В Надвірній відзначили День Героїв України

Історія і сучасність українського народу – це подвиг Героїв, які є взірцем самовідданої боротьби, самопожертви та патріотизму, Героїв, хто інтереси України та її державності поклали вище за власне життя, добробут і благополуччя своїх рідних та близьких і були вірними своїй ідеї до останнього подиху. Саме, 23