Наприкінці 2015 року всі дошкільні навчальні заклади Надвірнянської міської ради, в тому числі і дитячий садок «Світлячок» передано в оперативне управління відділу освіти Надвірнянської РДА. Проте міська рада і надалі, по мірі можливості, допомагає ДНЗ міста та докладає всі зусилля для забезпечення належних умов перебування в навчальних закладах.

Ремонт системи опалення в ДНЗ Світлячок

ДНЗ “Світлячок” працює ще з 1963 року. В дитячому закладі на сьогодні функціонує 4 групи, де виховується близько 100 дошкільнят. За багаторічний період експлуатації зріс відсоток фізичного зносу внутрібудинкових систем та конструктивних елементів будівлі. З метою створення комфортних умов для функціонування дошкільного закладу, збереження здоров’я дошкільнят за останні роки в «Світлячку» за кошти міського бюджету було проведено ряд робіт, а саме: ремонт пішохідних доріжок (мощення бруківкою), проведено заміну всіх вікон на енергозберігаючі (50 вікон), частини вхідних дверей, частковий ремонт огорожі, ремонт сходових кліток, оновлено кухонне обладнання тощо.

Ремонт системи опалення в ДНЗ Світлячок

До цього часу в навчальному закладі функціонувала стара мережа теплопостачання, яка вже фізично зносилась та морально застаріла. Тому постало питання капітального ремонту системи опалення в садочку. На 25 сесії Надвірнянської міської ради було виділено кошти в сумі 130 тис. грн. на ремонт системи опалення в ДНЗ «Світлячок». Це тільки частина коштів, адже весь проект реалізовується за спільного фінансування міського та районного бюджетів.

Ремонт системи опалення в ДНЗ Світлячок

Передбачено замінити всі радіатори та мережу системи теплопостачання в дитячому садочку. Завдяки проведенню вищевказаних робіт буде створено комфортні умови перебування в дошкільному закладі педагогів та дошкільнят, покращено температурний режим, підвищено рівень енергозбереження та зменшено видатки на енергетичні ресурси.

Ремонт системи опалення в ДНЗ Світлячок

Варто зазначити, що цього року міською радою також виділені кошти на ремонт системи опалення в ДНЗ «Вогник» та поточний ремонт зовнішніх мереж теплопостачання від котельні на вул.Шевченка.

Ремонт системи опалення в ДНЗ Світлячок

Ремонт системи опалення в ДНЗ Світлячок

Ремонт системи опалення в ДНЗ Світлячок

Додати коментар

Дивіться також

Тривають роботи по відновленню дорожнього полотна вулиці Коперніка

На даний час активно тривають роботи по відновленню дорожньої інфраструктури міста. При розробці Програми соціально-економічного розвитку спільно з депутатським корпусом та громадою міста визначено перелік об’єктів, де є потреба

Надвірнянщина відзначила Міжнародний день захисту дітей

Обов’язок усіх батьків - це любити, захищати, виховувати свою малечу. Особливу увагу малюкам Надвірнянщини відвели 2 червня бо саме в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Низка заходів, танці і веселощі та безліч розваг - усе для того, щоб зробити свято, тим, за ким майбутнє.

Модернізація мереж зовнішнього освітлення м.Надвірна

Останніми роками в м.Надвірна активно проводяться роботи по будівництву нових мереж вуличного освітлення, реконструкції, відновленню та модернізації існуючих ліній, адже вуличне освітлення – це перш за все, безпека мешканців у вечірній і нічний час. На сьогодні протяжність мереж вуличного освітлення становить

В Надвірній відзначили День Героїв України

Історія і сучасність українського народу – це подвиг Героїв, які є взірцем самовідданої боротьби, самопожертви та патріотизму, Героїв, хто інтереси України та її державності поклали вище за власне життя, добробут і благополуччя своїх рідних та близьких і були вірними своїй ідеї до останнього подиху. Саме, 23