Наприкінці 2015 року всі дошкільні навчальні заклади Надвірнянської міської ради, в тому числі і дитячий садок «Світлячок» передано в оперативне управління відділу освіти Надвірнянської РДА. Проте міська рада і надалі, по мірі можливості, допомагає ДНЗ міста та докладає всі зусилля для забезпечення належних умов перебування в навчальних закладах.

Ремонт системи опалення в ДНЗ Світлячок

ДНЗ “Світлячок” працює ще з 1963 року. В дитячому закладі на сьогодні функціонує 4 групи, де виховується близько 100 дошкільнят. За багаторічний період експлуатації зріс відсоток фізичного зносу внутрібудинкових систем та конструктивних елементів будівлі. З метою створення комфортних умов для функціонування дошкільного закладу, збереження здоров’я дошкільнят за останні роки в «Світлячку» за кошти міського бюджету було проведено ряд робіт, а саме: ремонт пішохідних доріжок (мощення бруківкою), проведено заміну всіх вікон на енергозберігаючі (50 вікон), частини вхідних дверей, частковий ремонт огорожі, ремонт сходових кліток, оновлено кухонне обладнання тощо.

Ремонт системи опалення в ДНЗ Світлячок

До цього часу в навчальному закладі функціонувала стара мережа теплопостачання, яка вже фізично зносилась та морально застаріла. Тому постало питання капітального ремонту системи опалення в садочку. На 25 сесії Надвірнянської міської ради було виділено кошти в сумі 130 тис. грн. на ремонт системи опалення в ДНЗ «Світлячок». Це тільки частина коштів, адже весь проект реалізовується за спільного фінансування міського та районного бюджетів.

Ремонт системи опалення в ДНЗ Світлячок

Передбачено замінити всі радіатори та мережу системи теплопостачання в дитячому садочку. Завдяки проведенню вищевказаних робіт буде створено комфортні умови перебування в дошкільному закладі педагогів та дошкільнят, покращено температурний режим, підвищено рівень енергозбереження та зменшено видатки на енергетичні ресурси.

Ремонт системи опалення в ДНЗ Світлячок

Варто зазначити, що цього року міською радою також виділені кошти на ремонт системи опалення в ДНЗ «Вогник» та поточний ремонт зовнішніх мереж теплопостачання від котельні на вул.Шевченка.

Ремонт системи опалення в ДНЗ Світлячок

Ремонт системи опалення в ДНЗ Світлячок

Ремонт системи опалення в ДНЗ Світлячок

Дивіться також:

Ремонт системи опалення в ДНЗ «Світлячок»

Наприкінці 2015 року всі дошкільні навчальні заклади Надвірнянської міської ради, в тому числі і дитячий садок «Світлячок» передано в оперативне управління відділу освіти Надвірнянської РДА.

В Надвірній відкрили меморіальну дошку Сергію Орлу

Рік тому 3 березня зупинилось серце талановитого скрипаля-віртуоза Сергія Орла – почесного громадянина міста Надвірна, Заслуженого артиста України, неперевершеного музиканта,

“Файне Різдво у Надвірній” продовжує дарувати незабутні враження

Вже другий тиждень поспіль мешканці та гості Надвірної відзначають новорічно-різдвяні свята в неймовірній атмосфері, де справді відчувається дух Різдва, адже триває фестиваль «Файне
Якщо у Вас є інформація яку можна додати в цей розділ або ви бажаєте видалити/відредагувати інформацію яка вже опублікованна, прохання зв’язатися з адміністратором сайту. Адміністрація не приймає на себе зобов'язань по перевірці, зміні та контролю інформації, не гарантує й не несе відповідальності за достовірність інформації, її законність, якість та відповідність конкретним запитам і потребам користувачів Сайту.

Додати коментар

Захисний код
Оновити