Розширена нарада за участю керівництва району і міста, депутатів районної та міської рад, представників облдержадміністрації, ТДВ «Івано-Франківське ОПАС», силових структур, перевізників та громадськості відбулась у Надвірній. Під час зустрічі присутні намагалися знайти шляхи вирішення проблеми організації руху пасажирського транспорту через центр міста.

Питання зупинки в центрі міста - буде вирішено

Питання перенесення автостанції з вулиці Княгині Ольги на вулицю Вокзальна не може знайти логічного завершення ще з 2008 року. Тоді міські обранці прийняли рішення забрати з центру Надвірної велике скупчення мікроавтобусів. В лютому 2009 року депутати міської ради в це рішення внесли деякі правки. Рейсові автобуси на вул. Княгині Ольги повинні тільки зупинятися для посадки - висадки пасажирів. І вже з центру транспорт повинен прямувати через автостанцію по вул. Вокзальна до Івано-Франківська чи населених пунктів. Тоді це рішення перевізники почали виконувати, але через деякий час всі мікроавтобуси знову почали виконувати свої рейси з зупинки вул. Княгині Ольги без заїзду на АС 1. Питання перевізників та перенесення автостанції у Надвірній одне з найболючіших. З цього приводу неодноразово проводились наради за участю представників обласної влади. Цього ж разу присутні на нараді вирішили рішення 2009 року повинно виконуватись. Тому до першого березня 2016 року буде проведено інформаційну та роз’яснювальну кампанію для перевізників та жителів міста і району, а також відбуватиметься моніторинг дотримання перевізниками Законів України, умов договорів на перевезення пасажирів та правил дорожнього руху. У разі порушення графіку перевезень, не виконання рішення міської ради та інших фактів порушень, Надвірнянська РДА, як організатор перевезень в межах району з перевізниками розриватиме договори. А у разі фіксування порушень перевізниками, які укладають договори із облдержадміністрацією то райдержадміністрація готуватиме листи із проханням вжити необхідних заходів облдержадміністрацію, як організатора перевезень на маршрутах що виходять за межі району.

Питання зупинки в центрі міста - буде вирішено

Дивіться також:

Ремонт системи опалення в ДНЗ «Світлячок»

Наприкінці 2015 року всі дошкільні навчальні заклади Надвірнянської міської ради, в тому числі і дитячий садок «Світлячок» передано в оперативне управління відділу освіти Надвірнянської РДА.

В Надвірній відкрили меморіальну дошку Сергію Орлу

Рік тому 3 березня зупинилось серце талановитого скрипаля-віртуоза Сергія Орла – почесного громадянина міста Надвірна, Заслуженого артиста України, неперевершеного музиканта,

“Файне Різдво у Надвірній” продовжує дарувати незабутні враження

Вже другий тиждень поспіль мешканці та гості Надвірної відзначають новорічно-різдвяні свята в неймовірній атмосфері, де справді відчувається дух Різдва, адже триває фестиваль «Файне
Якщо у Вас є інформація яку можна додати в цей розділ або ви бажаєте видалити/відредагувати інформацію яка вже опублікованна, прохання зв’язатися з адміністратором сайту. Адміністрація не приймає на себе зобов'язань по перевірці, зміні та контролю інформації, не гарантує й не несе відповідальності за достовірність інформації, її законність, якість та відповідність конкретним запитам і потребам користувачів Сайту.

Додати коментар

Захисний код
Оновити