2 лютого 2016 року свободівці Надвірнянської районної організації стали на захист громади з вимогою припинити незаконну забудову по вул. Чорновола в центральній частині міста Надвірна. В протестній акції взяли участь депутати міської ради Тарас Угринчук, Мирослав Гнідик, боєць Національної гвардії Олег Туєшин, який нещодавно повернувся зі сходу та депутат обласної ради Михайло Іваночко.

Як зазначив свободівець Михайло Іваночко від ранку тут розпочалися роботи по огородженню території 2-х метровим парканом. «Неприпустимо, щоб в центральній частині міста, яка вщент обросла магазинами, супермаркетами виросла ще одна забудова та ще й незаконна. Центр міста - культурне життя надвірнянців. Огорожа даної забудови проходить кілька метрів від шкільних приміщень, перекриває пішохідні проходи. Погодження на початок будівництва ніхто не видавав, земельна ділянка, яку пригородили парканом не відведена під будівництво. Ми вийшли на незаконний будівельний майданчик, щоб відстояти законні інтереси громади Надвірнянщини», - розповів журналістам Михайло Іваночко.

Свободівець спілкувався в телефонному режимі з міським голово Зіновієм Андрійовичем, який зазначив, що дане будівництво розпочала фірма ТОВ «Смарагд Прикарпаття», власником якого є Андрій Троценко.

Надвірнянські свободівці зупинили незаконну забудову в центрі міста

Після звернення депутатів-свободівців та місцевих журналістів робітники демонтували огорожу. Націоналісти прослідкували за згортанням розпочатого будівництва.

Міський депутат Тарас Угринчук зазначив, щоб розпочати будівництво потрібно мати документ на забудову та інші відповідні дозвільні та погоджувальні документи. «Самі жителі Надвірної не задоволені розпочатим будівництвом. Окрім того нам ні на комісії з питань будівництва, ні на сесії міської ради ніхто не пред’явив жодного документа на початок та проведення будівельних робіт», – зазначив свободівець.

Незаконної забудови в центрі міста Надвірна не буде.

Надвірнянські свободівці зупинили незаконну забудову в центрі міста

Дивіться також:

Ремонт системи опалення в ДНЗ «Світлячок»

Наприкінці 2015 року всі дошкільні навчальні заклади Надвірнянської міської ради, в тому числі і дитячий садок «Світлячок» передано в оперативне управління відділу освіти Надвірнянської РДА.

В Надвірній відкрили меморіальну дошку Сергію Орлу

Рік тому 3 березня зупинилось серце талановитого скрипаля-віртуоза Сергія Орла – почесного громадянина міста Надвірна, Заслуженого артиста України, неперевершеного музиканта,

“Файне Різдво у Надвірній” продовжує дарувати незабутні враження

Вже другий тиждень поспіль мешканці та гості Надвірної відзначають новорічно-різдвяні свята в неймовірній атмосфері, де справді відчувається дух Різдва, адже триває фестиваль «Файне
Якщо у Вас є інформація яку можна додати в цей розділ або ви бажаєте видалити/відредагувати інформацію яка вже опублікованна, прохання зв’язатися з адміністратором сайту. Адміністрація не приймає на себе зобов'язань по перевірці, зміні та контролю інформації, не гарантує й не несе відповідальності за достовірність інформації, її законність, якість та відповідність конкретним запитам і потребам користувачів Сайту.

Коментарі  

0 #1 петро 03.02.2016, 09:43
а хто підписував документацію? чи не угринчук- свободівець
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити