Перша сесія Надвірнянської районної ради сьомого демократичного скликання відбулася сьогодні в Надвірній. Голова районної виборчої комісії Ярослав Лесюк поінформував про підсумки виборів депутатів районної ради, що відбулися 25 жовтня 2015 року, та представив новообраний склад депутатів. Відповідно до Закону «Про місцеві вибори» районна рада обрана в кількості 36 депутатів від 7 політичних партій (Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», ВО «Батьківщина», ВО «Свобода», Радикальної партії Олега Ляшка, «Воля», «Конгрес Українських Націоналістів» і "Українське об’єднання патріотів – УКРОП).

Обраний голова Надвірнянської районної ради

Після взяття до відома цієї інформації новообрані депутати сформували тимчасову Президію, Секретаріат, Лічильну комісію та затвердивши порядок денний перейшли до вирішення організаційних питань – обрання голови і заступника голови районної ради сьомого скликання. У результаті таємного голосування з 20 голосами «за» головою районної ради обраний Іван Гурмак (ВО «Свобода»), заступником голови районної ради – Ігор Писклинець (ВО «Батьківщина»).

Обраний голова Надвірнянської районної ради

В роботі сесії взяли участь депутат Верховної Ради України Юрій Дерев’янко, новообрані депутати обласної ради Руслан Осташук, Михайло Ерстенюк, Михайло Іваночко, Василь Попович та Василь Сенатович, голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, заступники голови РДА, міський, селищні, сільські голови, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій, громадських організацій, політичних партій, представники засобів масової інформації.

Обраний голова Надвірнянської районної ради

Новообраного голову райради та його заступника привітав голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, який побажав плідної роботи як керівництву ради, так і всім новообраним депутатам. По завершенню офіційної частини, почесні гості з теплими словами привітали голову районної ради і новообраний депутатський корпус з новим, в той же час складним і відповідальним етапом в їхньому житті, побажали наснаги та успіхів в роботі на благо Надвірнянщини.

Додати коментар

Дивіться також

Тривають роботи по відновленню дорожнього полотна вулиці Коперніка

На даний час активно тривають роботи по відновленню дорожньої інфраструктури міста. При розробці Програми соціально-економічного розвитку спільно з депутатським корпусом та громадою міста визначено перелік об’єктів, де є потреба

Надвірнянщина відзначила Міжнародний день захисту дітей

Обов’язок усіх батьків - це любити, захищати, виховувати свою малечу. Особливу увагу малюкам Надвірнянщини відвели 2 червня бо саме в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Низка заходів, танці і веселощі та безліч розваг - усе для того, щоб зробити свято, тим, за ким майбутнє.

Модернізація мереж зовнішнього освітлення м.Надвірна

Останніми роками в м.Надвірна активно проводяться роботи по будівництву нових мереж вуличного освітлення, реконструкції, відновленню та модернізації існуючих ліній, адже вуличне освітлення – це перш за все, безпека мешканців у вечірній і нічний час. На сьогодні протяжність мереж вуличного освітлення становить

В Надвірній відзначили День Героїв України

Історія і сучасність українського народу – це подвиг Героїв, які є взірцем самовідданої боротьби, самопожертви та патріотизму, Героїв, хто інтереси України та її державності поклали вище за власне життя, добробут і благополуччя своїх рідних та близьких і були вірними своїй ідеї до останнього подиху. Саме, 23