Не зважаючи на жодні погодні умови - так може звучати перше правило будь якого велозаходу! Так що уже на звичне здивування людини «зі сторони» так само здивовано запитуєш: то може нам нічого не робити, бо в нас тут не Кариби? Не Кариби, тому коли вже веловідчайдухи щось надумали, то обов’язково здійснюють. З певних причин, як у нашій області, так і Надвірні зокрема, цього сезону було зовсім негусто із заходами, тому бажання зарядитися позитивними емоціями було величезне. Тим більше, що активний вело сезон котився до фіналу. Бо ж не Кариби:) Результатом праці та бажання стали крос-кантрійні змагання біля гори Городище (місто Надвірна), які й отримали одноіменну назву з горою.

Крос кантрі Городище Надвірна

Підготовка до заходу була напруженною та тривалою - на підготовку траси пішло близько двох років (спасибі Володимиру Косилі та Василю Зінику за наполеглевість та координацію робіт). Ну коли вирішене питання «де?», то відповіді на питання «коли?» та «як?» - знайшлися значно швидше:)

Отже, 18 жовтня 2015 року Надвірна приймала змагання з любительських велосипедних змагань із крос-кантрі (змагання по пересічній місцевості) “Городище”. Заїзди відбувались у 3-х категоріях «Досвідчені» (вже брали участь у будь-яких велосипедних змаганнях), «Любителі» та «Юніори» (віком від 12 до 16 років). В кожній категорії відбувався груповий старт. В кожній категорії була різна протяжність маршруту: близько 23, 15 та 7,5 кілометрів відповідно.

І якби ми багато раз не повторювали, проте що головне участь, а не перемога, задоволення, а не призи, боротьба була запекла і ніхто не думав здаватись. Ну може трішки хтось і думав, але вигляду не подавав. Хорошою перевіркою техніки та тіла стала багнюка, яка ніби набирала тижнями сили, щоб зустрітись у герці з людинороверами. Техніка не витримували. Ланцюги тріщали, запчастини сипались. Ну що ж, з новими вас покупками дорогі учасники. У пригоді багатьом стане магазин «МТБ Байк», що у Франківську, який надав велоподарунки призерам.

Крос кантрі Городище Надвірна

Для більшості учасників крос-кантрі “Городище” були першим екстримальним змагання і, судячи з вогників у очах, тільки стартом у боротьбі за великі велокубки. (В цьому місці організатори починають фантазувати, як у чемпіона світу з крос-кантрі беруть інтерв’ю і він починає розповідь про «Городище»:) ) Але повернемся до нашої гори. Отже сухі цифри твердять, що по категоріях отримуємо такі результати:

Категорія: Досвідчені

Місце Ім’я Кіл Час Середня швидкість (км/год)
1 Страшецький Петро (Коломия) 6 1:35:10 14,4
2 Тимуляк Олексій (Коломия) 6 1:38:21 13,9
3 Гоменюк Сергій (Чернівці) 6 1:45:32 13,0


Категорія: Любителі

Місце Ім’я Кіл Час Середня швидкість (км/год)
1 Бадицький Микола 4 1:15:05 12,1
2 Куртяк Мирослав 4 1:18:08 11,7
3 Козлов Євген (Івано-Франківськ) 4 1:20:07 11,4


Категорія: Юніори

Місце Ім’я Кіл Час Середня швидкість (км/год)
1 Микитюк Богдан (Надвірна) 2 0:38:33 11,8
2 Кройдуба Степан 2 0:40:20 11,3
3 Шкрібляк Назар (Коломия) 2 0:41:07 11,1


Але абсолютним переможцем, безперечно, стала єдина представниця прекрасної статі - Бойко Любов з Чернівців!

Після офіційної промови мера міста Надвірни Зіновія Андрійовича - переможці названі, вшановані та нагородженні. Після чого еко п’єдестал був використаний, як вторинна сировина - пішов на смаженя сосисок. На велопікніку всім призів дісталось порівну. Ну майже порівну:)

Хочеться всім подякувати тим хто долучився до цього свята:
За моральну та матеріальну підтримку: Надвірнянській міській раді та особисто меру міста Зіновію Мирославовичу АНДРІЙОВИЧУ.
За надані призи: магазину «МТБ Байк» та особисто Юрію ЛІТВІШКУ.
За організацію дійства: активу роверового клюбу «Срібний ніпель».
Всім тим хто брав участь в організації, надав свої сили, ресурси та час - за те що все відбулося! Та особисто Пристаю Юрію, Демянчуку Любомиру, Микитюку Богдану та іншим чудові людям.

P.S. Сміливим підкоряється природа. Менше дивімся у ті прогнози:)

Крос кантрі Городище Надвірна

Крос кантрі Городище Надвірна

Крос кантрі Городище Надвірна

Крос кантрі Городище Надвірна

Крос кантрі Городище Надвірна

Текст: Бортнічук Тарас, голова роверового клюбу «Срібний ніпель».

Додати коментар

Дивіться також

Тривають роботи по відновленню дорожнього полотна вулиці Коперніка

На даний час активно тривають роботи по відновленню дорожньої інфраструктури міста. При розробці Програми соціально-економічного розвитку спільно з депутатським корпусом та громадою міста визначено перелік об’єктів, де є потреба

Надвірнянщина відзначила Міжнародний день захисту дітей

Обов’язок усіх батьків - це любити, захищати, виховувати свою малечу. Особливу увагу малюкам Надвірнянщини відвели 2 червня бо саме в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Низка заходів, танці і веселощі та безліч розваг - усе для того, щоб зробити свято, тим, за ким майбутнє.

Модернізація мереж зовнішнього освітлення м.Надвірна

Останніми роками в м.Надвірна активно проводяться роботи по будівництву нових мереж вуличного освітлення, реконструкції, відновленню та модернізації існуючих ліній, адже вуличне освітлення – це перш за все, безпека мешканців у вечірній і нічний час. На сьогодні протяжність мереж вуличного освітлення становить

В Надвірній відзначили День Героїв України

Історія і сучасність українського народу – це подвиг Героїв, які є взірцем самовідданої боротьби, самопожертви та патріотизму, Героїв, хто інтереси України та її державності поклали вище за власне життя, добробут і благополуччя своїх рідних та близьких і були вірними своїй ідеї до останнього подиху. Саме, 23