Сучасних школярів цікавить практично все: «Де навчатися?», «Як побудувати успішно кар’єру?», «Куди піти працювати?». Так, 20 жовтня 2015 року відбулався масовий захід День відкритих дверей для зустріч школярів. «У житті кожної людини вибір роду трудової діяльності та місця роботи – серйозний та відповідальний крок. Від цього вибору й працевлаштування залежатиме багато – добробут людини та її сім’ї, можливості реалізації її інтересів, перспективи творчого зростання, нові дружні й ділові контакти» - розпочала захід фахівець служби зайнятості Іванна Зінченко. «Здавалося б, усе просто: найпрестижніша в ту чи іншу епоху в суспільстві професія повинна означати і високий прибуток. Але так було далеко не завжди» - вела бесіду з учнями спеціаліст. Школярі мали змогу переглянути інформаційні матеріали: папки з описами професій, довідники з переліком навчальних закладів. Практичною частиною проведення Дня відкритих дверей було проведення профконсультаційного уроку на тему: “Твій вибір — твоє майбутнє”, який провела фахівець Уляна Півторанюк. Вона ознайомила присутніх з формулою «Хочу», «Можу», «Треба», адже вибір професії, згодом навчального закладу, потім місця працевлаштування – це основні складові, котрі тісно сплетені між собою. «Престижними вважаються ті професії, які мають високий суспільний статус, користуються впливом і повагою у суспільстві» - вела далі з учнями спеціаліст. У формі «живої бесіди» школярі могли вільно висловлювати свої думки, ділитися мріями, бажаннями, а на уточнююче питання, чим мотивується вибір професії, практично всі опитані відповідали, що головним для них є можливість знайти роботу в майбутньому, отримувати високу зарплату і мати кар'єрний ріст. Фахівець наголосила, що всі професії потрібні та престижні, особливо робітничого напрямку, адже без них неможливо було б обійтися людині та назвала приклади простих професій, які не потребують кваліфікації. Школярі мали змогу пройти профдіагностичне обстеження за допомогою ком'ютерних методик на індивідуальний вибір виду трудової діяльності та своїх індивідуально-психологічних властивостей. Особливу зацікавленість школярі виявили під час роботи з «Барометром професій». Вони активно обговорювали ті спеціальності, які мають попит на місцевому ринку праці, фактори, які впливають на їх вибір, та важливість роботи в житті кожної людини. Хай вибір професії не буде помилковим і принесе не тільки успіх, а й щастя, задоволення і духовний розвиток – побажали спеціалісти Надвірнянського районного центру зайнятості запрошеним. Зустріччю старшокласники були дуже задоволені. Адже на цьому профорієнтаційному уроці школярі навчились, як уникнути помилок і розчарувань при виборі професійного шляху, та отримали багато корисної та важливої інформації, що обов’язково стане їм у нагоді при вирішенні питання професійного вибору.
Дивіться також:

Ремонт системи опалення в ДНЗ «Світлячок»

Наприкінці 2015 року всі дошкільні навчальні заклади Надвірнянської міської ради, в тому числі і дитячий садок «Світлячок» передано в оперативне управління відділу освіти Надвірнянської РДА.

В Надвірній відкрили меморіальну дошку Сергію Орлу

Рік тому 3 березня зупинилось серце талановитого скрипаля-віртуоза Сергія Орла – почесного громадянина міста Надвірна, Заслуженого артиста України, неперевершеного музиканта,

“Файне Різдво у Надвірній” продовжує дарувати незабутні враження

Вже другий тиждень поспіль мешканці та гості Надвірної відзначають новорічно-різдвяні свята в неймовірній атмосфері, де справді відчувається дух Різдва, адже триває фестиваль «Файне
Якщо у Вас є інформація яку можна додати в цей розділ або ви бажаєте видалити/відредагувати інформацію яка вже опублікованна, прохання зв’язатися з адміністратором сайту. Адміністрація не приймає на себе зобов'язань по перевірці, зміні та контролю інформації, не гарантує й не несе відповідальності за достовірність інформації, її законність, якість та відповідність конкретним запитам і потребам користувачів Сайту.

Додати коментар

Захисний код
Оновити