Сьогодні, 13 жовтня у Прикарпатському військово-спортивному ліцеї у переддень свята Покрови та з нагоди 20- ї річниці його створення відбулися урочистості. Розпочав захід директор ліцею Микола Мартинюк, який привітав вчителів, офіцерів-вихователів, ліцеїстів, працівників закладу, ветеранів та випускників з святом. Також розповів про історію створення закладу. Присутні вшанували хвилиною мовчання випускників Степана Воробця та Віктора Семчука, які загинули на Сході та тих, хто відав своє життя на майдані Незалежності під час революції Гідності. В рамках заходу вихованці поклали квіти до меморіальних дощок першому директору ліцею Дичковському Оресту Миколайовичу та героям -випускникам.

Прикарпатський військово-спортивний ліцей

Учні 1-го курсу склали обітницю ліцеїста в якій молодь урочисто обіцяла бути вірними і надійними товаришами, берегти честь свого ліцею, самовіддано служити Батьківщині, сумлінно готувати себе до військової служби та до захисту незалежної держави. Їх поблагословив владика Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ о. Василій Івасюк.

Прикарпатський військово-спортивний ліцей

З привітальним словом до юнаків звернулися заступник директора департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації Іван Будзак, заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук, заступник голови районної ради Іван Степник, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, випускник ліцею 2003 року майор Чудик Андрій.

Прикарпатський військово-спортивний ліцей

«Переконаний, що високий професіоналізм, відданість справі служать взірцем патріотизму, є школою мужності, героїзму для збереження миру в нашій державі» - зазначив Богдан Зеленчук та побажав здоров’я, благополуччя, творчої наснаги і оптимізму.

Прикарпатський військово-спортивний ліцей

Також спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради відзначені працівники ліцею, а закладу подаровано цифровий фотоапарат. Завершились заходи святковим концертом.

Прикарпатський військово-спортивний ліцей

Прикарпатський військово-спортивний ліцей

Прикарпатський військово-спортивний ліцей

Додати коментар

Дивіться також

Тривають роботи по відновленню дорожнього полотна вулиці Коперніка

На даний час активно тривають роботи по відновленню дорожньої інфраструктури міста. При розробці Програми соціально-економічного розвитку спільно з депутатським корпусом та громадою міста визначено перелік об’єктів, де є потреба

Надвірнянщина відзначила Міжнародний день захисту дітей

Обов’язок усіх батьків - це любити, захищати, виховувати свою малечу. Особливу увагу малюкам Надвірнянщини відвели 2 червня бо саме в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Низка заходів, танці і веселощі та безліч розваг - усе для того, щоб зробити свято, тим, за ким майбутнє.

Модернізація мереж зовнішнього освітлення м.Надвірна

Останніми роками в м.Надвірна активно проводяться роботи по будівництву нових мереж вуличного освітлення, реконструкції, відновленню та модернізації існуючих ліній, адже вуличне освітлення – це перш за все, безпека мешканців у вечірній і нічний час. На сьогодні протяжність мереж вуличного освітлення становить

В Надвірній відзначили День Героїв України

Історія і сучасність українського народу – це подвиг Героїв, які є взірцем самовідданої боротьби, самопожертви та патріотизму, Героїв, хто інтереси України та її державності поклали вище за власне життя, добробут і благополуччя своїх рідних та близьких і були вірними своїй ідеї до останнього подиху. Саме, 23