Андрійович Зіновій Мирославович Народився 10 січня 1972 року в місті Надвірна Івано-Франківської області в сім’ї робітників.

В 1989 році закінчив Надвірнянську загальноосвітню школу №3. Одночасно з навчанням у школі пройшов повний курс в Надвірнянській художній школі за фахом “Образотворче мистецтво”.

З 1989 року по 1994 рік здобував вищу освіту в Прикарпатському державному університеті ім. В.Стефаника на художньо-графічному факультеті. Під час навчання в університеті виконував обов’язки старости групи, виступав у складі університетської команди з футболу.

Після закінчення університету був направлений на роботу вчителем трудового навчання Пасічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, де працював з 1994 року по 1999 року.

З 2000 року розпочав підприємницьку діяльність у приватній фірмі “Імпорт-Експорт-Люкс”

27 березня 2006 року вперше обраний міським головою Надвірнянської міської ради.

Одружений. Дружина Андрійович Іванна Іванівна – приватний підприємець. Разом виховуємо сина Максима, 2001 року народження, який навчається в Надвірнянській ЗОШ № 1.

Коментарі  

Надвірнянець
+4 # Надвірнянець 27.05.2016, 17:51
Колись один мудрий чоловік сказав – чим більший дурак – тим вища посада.
Так і з нашим мером…
Так це створіння навчилось догоджати «рідним флиєкам».
Естетичний мер, який нагадує художника, що малює дощ – людина, яка уклінно дбає про естетичний вигляд міста...
До кінця не було зрозуміло – чому тільки про естетичний???
А відповідь проста – тому, що більше ні в яких технічних аспектах непідкований. Баран бараном, який привик тільки на глотку брати.
Банально, але більшість цього і хоче – естетичного вигляду, підстрижених газонів, позамітаного міста і асфальту…
Відповісти
Надвірнянець
+4 # Надвірнянець 27.05.2016, 17:52
От «слуга міста» і догоджає в цьому – час від часу прокручуючи відкати на чому тільки можна. Як не дивно, але якщо у вас висотний сектор і підвали затоплює вода чи каналізація – меру пофіг, якщо у вас дірявий газовий стояк і необхідно зривати асфальт – меру пофіг, якщо у вас електроопора похилилась і може звизданути на хату – меру пофіг. Його задача примітивна – естетичний вигляд, а все решта неестетично.
Зараз ще чудово дивиться естетично поставлена, з недотриманням будь-яких технологій бруківка на Шептицького та Федьковича… Але мало хто розуміє – не з того треба починати. Стан підземних мереж – ось що наболіле, адже трубопроводи з 60-70 років минулого століття невічні… і все в цьому житті зношується. Банально, але це ембіционально-неврівноважене сторіння естетичного потягу над цим навіть і не задумується – не тільки не задумується, а й відповідним структурам не дає забезпечувати виконання своєї роботи – місто ж тоді не буде естетичним…
В шию гнати таких мерзеників треба – люструвати і на вила…
Різниця між Міськом та Зенем Андрійовичами – тільки в одному – перший крав внагло, а другий це робить оригінально та естетично.
Відповісти

Додати коментар