Екологічною службою, прокуратурою, поліцією, депутатами обласної ради, головою райдержадміністрації та громадськістю на річці Бистриця Надвірнянська між селами Пнів - Пасічна виявлено несанкціонований вивіз гравію із русла ріки. Провоохоронні ограни відповідних документів у порушників не виявили. Тому винні нестимуть відповідальність. Разом із природо захисниками на місце події виїхала і наша знімальна група. Деталі – далі в сюжеті.
Дивіться також:

Капітальний ремонт однієї з найстаріших вулиць міста - вул.Є.Петрушевича

На сьогодні в м.Надвірна проходять роботи по відновленню та ремонту дорожнього покриття вулиць та доріг. При розробці Плану соціально-економічного розвитку керівництвом міської ради

Відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям в с.Перерісль

Сьогодні в с. Перерісль відкрили та освятили футбольний майданчик зі штучним покриттям, який встановлено за кошти районного бюджету та громади села.
Якщо у Вас є інформація яку можна додати в цей розділ або ви бажаєте видалити/відредагувати інформацію яка вже опублікованна, прохання зв’язатися з адміністратором сайту. Адміністрація не приймає на себе зобов'язань по перевірці, зміні та контролю інформації, не гарантує й не несе відповідальності за достовірність інформації, її законність, якість та відповідність конкретним запитам і потребам користувачів Сайту.

Додати коментар

Захисний код
Оновити