Сьогодні, 13 жовтня у Прикарпатському військово-спортивному ліцеї у переддень свята Покрови та з нагоди 20- ї річниці його створення відбулися урочистості. Розпочав захід директор ліцею Микола Мартинюк, який привітав вчителів, офіцерів-вихователів, ліцеїстів, працівників закладу, ветеранів та випускників з святом. Також розповів про історію створення закладу. Присутні вшанували хвилиною мовчання випускників Степана Воробця та Віктора Семчука, які загинули на Сході та тих, хто відав своє життя на майдані Незалежності під час революції Гідності. В рамках заходу вихованці поклали квіти до меморіальних дощок першому директору ліцею Дичковському Оресту Миколайовичу та героям -випускникам.

Прикарпатський військово-спортивний ліцей

Учні 1-го курсу склали обітницю ліцеїста в якій молодь урочисто обіцяла бути вірними і надійними товаришами, берегти честь свого ліцею, самовіддано служити Батьківщині, сумлінно готувати себе до військової служби та до захисту незалежної держави. Їх поблагословив владика Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ о. Василій Івасюк.

Прикарпатський військово-спортивний ліцей

З привітальним словом до юнаків звернулися заступник директора департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації Іван Будзак, заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук, заступник голови районної ради Іван Степник, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, випускник ліцею 2003 року майор Чудик Андрій.

Прикарпатський військово-спортивний ліцей

«Переконаний, що високий професіоналізм, відданість справі служать взірцем патріотизму, є школою мужності, героїзму для збереження миру в нашій державі» - зазначив Богдан Зеленчук та побажав здоров’я, благополуччя, творчої наснаги і оптимізму.

Прикарпатський військово-спортивний ліцей

Також спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради відзначені працівники ліцею, а закладу подаровано цифровий фотоапарат. Завершились заходи святковим концертом.

Прикарпатський військово-спортивний ліцей

Прикарпатський військово-спортивний ліцей

Прикарпатський військово-спортивний ліцей

Дивіться також:

В Надвірній продовжується ремонт доріг

Один з напрямків роботи Надвірнянської міської ради є утримання доріг комунальної форми власності, шляхом проведення комплексу робіт, в результаті яких підтримується належний транспортно-експлуатаційний стан

Надвірна відзначила День Героїв України

Сьогодні біля пам’ятного знаку Героям УПА Марті і Миронові Свідрукам відбулись заходи з відзначення Дня Героїв України за участі представників районної та місцевої влади, вояків районного проводу Братства ОУН-УПА,

Легкоатлетичний крос в Надвірній

Сьогодні, 19.05.2017 року, на міському озері в м. Надвірна відбувся легкоатлетичний крос, який провів ГО "Просвіта". Участь в кросі взяли учні загальноосвітніх шкіл району, Надвірнянський коледж НТУ, ПТУ 11 та
Якщо у Вас є інформація яку можна додати в цей розділ або ви бажаєте видалити/відредагувати інформацію яка вже опублікованна, прохання зв’язатися з адміністратором сайту. Адміністрація не приймає на себе зобов'язань по перевірці, зміні та контролю інформації, не гарантує й не несе відповідальності за достовірність інформації, її законність, якість та відповідність конкретним запитам і потребам користувачів Сайту.

Додати коментар

Захисний код
Оновити