Пледи в місті Надвірна

Пледи

Адреса: Надвірна, вул. Мазепи, 25а, (ТЦ "ПОЛЯРИС", 1-й поверх, ліве крило)
Телефон: +38(097)974-41-57, +38(099)915-11-24

Магазин постільної білизни та пледів знаходиться у центрі міста Надвірна у ТЦ "Полярис". Постільна білизна високої якості (100% бавовни, б’язева, а також сатилова (подарунковий варіант)) від українського виробника "Балакком". Також магазин пропонує подушки з різним наповненням: від сентитичних, протиалергічних, силіконових, ортопедичних до натуральних(пух, перо). Ковдри від сентитичних до вовняних. Скатертини водовідштовхуючі. Широкий асортимент матрасів "DONSON" різноманітних розмірів. Кокосова койра, ортопедичні, анотомічні, органічні піни та покриття з Австралії. В асортименті магазину є пледи фірми "Владі" (харківська фабрика), а також пледи та покривала полльської фірми "Elway". Банні полотенця та полотенця для рук.


Графік роботи:
З 9:00 до 18:00
Вихідний: неділя

Пледи Надвірна


Дивіться також:

Капітальний ремонт однієї з найстаріших вулиць міста - вул.Є.Петрушевича

На сьогодні в м.Надвірна проходять роботи по відновленню та ремонту дорожнього покриття вулиць та доріг. При розробці Плану соціально-економічного розвитку керівництвом міської ради

Відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям в с.Перерісль

Сьогодні в с. Перерісль відкрили та освятили футбольний майданчик зі штучним покриттям, який встановлено за кошти районного бюджету та громади села.

Силами КП «Надвірнакомунсервіс» проводяться роботи по розчищенню потічка Підзамче

Більшість мешканців Надвірної пам’ятають руйнівні наслідки повеней 2008 та 2010 років. Великої шкоди тоді завдала не тільки річка Бистриця Надвірнянська, а й потічки Стримба, Підзамче та
Якщо у Вас є інформація яку можна додати в цей розділ або ви бажаєте видалити/відредагувати інформацію яка вже опублікованна, прохання зв’язатися з адміністратором сайту. Адміністрація не приймає на себе зобов'язань по перевірці, зміні та контролю інформації, не гарантує й не несе відповідальності за достовірність інформації, її законність, якість та відповідність конкретним запитам і потребам користувачів Сайту.

Додати коментар

Захисний код
Оновити