Пледи в місті Надвірна

Пледи

Адреса: Надвірна, вул. Мазепи, 25а, (ТЦ "ПОЛЯРИС", 1-й поверх, ліве крило)
Телефон: +38(097)974-41-57, +38(099)915-11-24

Магазин постільної білизни та пледів знаходиться у центрі міста Надвірна у ТЦ "Полярис". Постільна білизна високої якості (100% бавовни, б’язева, а також сатилова (подарунковий варіант)) від українського виробника "Балакком". Також магазин пропонує подушки з різним наповненням: від сентитичних, протиалергічних, силіконових, ортопедичних до натуральних(пух, перо). Ковдри від сентитичних до вовняних. Скатертини водовідштовхуючі. Широкий асортимент матрасів "DONSON" різноманітних розмірів. Кокосова койра, ортопедичні, анотомічні, органічні піни та покриття з Австралії. В асортименті магазину є пледи фірми "Владі" (харківська фабрика), а також пледи та покривала полльської фірми "Elway". Банні полотенця та полотенця для рук.


Графік роботи:
З 9:00 до 18:00
Вихідний: неділя

Пледи Надвірна


Дивіться також:

Капітальний ремонт однієї з найстаріших вулиць міста - вул.Є.Петрушевича

На сьогодні в м.Надвірна проходять роботи по відновленню та ремонту дорожнього покриття вулиць та доріг. При розробці Плану соціально-економічного розвитку керівництвом міської ради

Відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям в с.Перерісль

Сьогодні в с. Перерісль відкрили та освятили футбольний майданчик зі штучним покриттям, який встановлено за кошти районного бюджету та громади села.
Якщо у Вас є інформація яку можна додати в цей розділ або ви бажаєте видалити/відредагувати інформацію яка вже опублікованна, прохання зв’язатися з адміністратором сайту. Адміністрація не приймає на себе зобов'язань по перевірці, зміні та контролю інформації, не гарантує й не несе відповідальності за достовірність інформації, її законність, якість та відповідність конкретним запитам і потребам користувачів Сайту.

Додати коментар

Захисний код
Оновити