Торгово-офісний центр "Полярис" в місті Надвірна

Полярис

Адреса: Надвірна, вулиця Гетьмана Мазепи, 25, а

Торговий центр "Полярис" - один з найбільших торгових майданчиків у місті Надвірна. Виконаний у сучасному дизайні та по новітніх інженерних технологіях. Загальна площа торгових приміщень 2000м?. У торговому центрі розміщені магазини, де кожен може цікаво провести час та зробити вигідні покупки.

До Вашої уваги:
• Baby Bym - дитячий магазин який пропонує великий асортимент іграшок, засобів гігієни, ліжечка, дитячого одягу.
Ексклюзив парфум - магазин косметики і парфумерії де представлена дійсно велика кількість парфумів та косметичних засобів відомих брендів за доступними цінами.
• Look - магазин молодіжного стильного одягу і взуття, текстиль.
• Грація - магазин вишуканого чоловічого та жіночого взуття, сумок та аксесуарів.
• Вікна-двері - салон-магазин метало пластикових вікон, дверей.
Еліт SV - салон-перукарня, жіночі та чоловічі стрижки, вечірні та весільні зачіски, педикюр, манікюр.
• ПанЧоха - магазин з великим вибором шкарпеток, колготів.
• ІтЛюкс - кабельне телебачення та інтернет.

У торговому центрі "Полярис" працює банкомат від ПриватБанку, автомат для оплати рахунків, зручний заїзд до будівлі, парковка для автомобілів та дитячий майданчик на задньому дворі. Зручне місце розташування торгового центру "Полярис" забезпечує високу відвідуваність і регулярність покупок жителів міста Надвірна.

З питань продажу торгових приміщень звертатись за телефонами: +38(067)343-15-60, +38(093) 686-33-03.

ПолярисДивіться також:

Капітальний ремонт однієї з найстаріших вулиць міста - вул.Є.Петрушевича

На сьогодні в м.Надвірна проходять роботи по відновленню та ремонту дорожнього покриття вулиць та доріг. При розробці Плану соціально-економічного розвитку керівництвом міської ради

Відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям в с.Перерісль

Сьогодні в с. Перерісль відкрили та освятили футбольний майданчик зі штучним покриттям, який встановлено за кошти районного бюджету та громади села.
Якщо у Вас є інформація яку можна додати в цей розділ або ви бажаєте видалити/відредагувати інформацію яка вже опублікованна, прохання зв’язатися з адміністратором сайту. Адміністрація не приймає на себе зобов'язань по перевірці, зміні та контролю інформації, не гарантує й не несе відповідальності за достовірність інформації, її законність, якість та відповідність конкретним запитам і потребам користувачів Сайту.

Додати коментар

Захисний код
Оновити