Перукарня "Колорит" в місті Надвірна

Колорит

Адреса: Надвірна, майдан Шевченка, 34/5
Телефони: +38(03475)7-90-67, +38(050)202-71-97, +38(097)581-15-97

Перукарня "Колорит" знаходяться в самісінькому центрі місті Надвірна на 100 метрівці. Перукарня надає послуги: всі види перукарських послуг, стрижки (чоловічі, жіночі, дитячі), зачіски (вечірні, весільні), кератинове відновлення (реконструкція волосся), біо-завивки, манікюр (гелеве-акрилове нарощення, покриття гель-лаками), педикюр (воскова депіляція), макіяж (нарощування вій), проколювання вух (пірсинг), татуювання, косметолог, масаж.

Графік роботи:
З 9:00 до 20:00
Вихідний: неділя
Дивіться також:

Капітальний ремонт однієї з найстаріших вулиць міста - вул.Є.Петрушевича

На сьогодні в м.Надвірна проходять роботи по відновленню та ремонту дорожнього покриття вулиць та доріг. При розробці Плану соціально-економічного розвитку керівництвом міської ради

Відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям в с.Перерісль

Сьогодні в с. Перерісль відкрили та освятили футбольний майданчик зі штучним покриттям, який встановлено за кошти районного бюджету та громади села.
Якщо у Вас є інформація яку можна додати в цей розділ або ви бажаєте видалити/відредагувати інформацію яка вже опублікованна, прохання зв’язатися з адміністратором сайту. Адміністрація не приймає на себе зобов'язань по перевірці, зміні та контролю інформації, не гарантує й не несе відповідальності за достовірність інформації, її законність, якість та відповідність конкретним запитам і потребам користувачів Сайту.

Додати коментар

Захисний код
Оновити