Перукарня "Колорит" в місті Надвірна

Колорит

Адреса: Надвірна, майдан Шевченка, 34/5
Телефони: +38(03475)7-90-67, +38(050)202-71-97, +38(097)581-15-97

Перукарня "Колорит" знаходяться в самісінькому центрі місті Надвірна на 100 метрівці. Перукарня надає послуги: всі види перукарських послуг, стрижки (чоловічі, жіночі, дитячі), зачіски (вечірні, весільні), кератинове відновлення (реконструкція волосся), біо-завивки, манікюр (гелеве-акрилове нарощення, покриття гель-лаками), педикюр (воскова депіляція), макіяж (нарощування вій), проколювання вух (пірсинг), татуювання, косметолог, масаж.

Графік роботи:
З 9:00 до 20:00
Вихідний: неділя
Дивіться також:

Капітальний ремонт однієї з найстаріших вулиць міста - вул.Є.Петрушевича

На сьогодні в м.Надвірна проходять роботи по відновленню та ремонту дорожнього покриття вулиць та доріг. При розробці Плану соціально-економічного розвитку керівництвом міської ради

Відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям в с.Перерісль

Сьогодні в с. Перерісль відкрили та освятили футбольний майданчик зі штучним покриттям, який встановлено за кошти районного бюджету та громади села.

Силами КП «Надвірнакомунсервіс» проводяться роботи по розчищенню потічка Підзамче

Більшість мешканців Надвірної пам’ятають руйнівні наслідки повеней 2008 та 2010 років. Великої шкоди тоді завдала не тільки річка Бистриця Надвірнянська, а й потічки Стримба, Підзамче та
Якщо у Вас є інформація яку можна додати в цей розділ або ви бажаєте видалити/відредагувати інформацію яка вже опублікованна, прохання зв’язатися з адміністратором сайту. Адміністрація не приймає на себе зобов'язань по перевірці, зміні та контролю інформації, не гарантує й не несе відповідальності за достовірність інформації, її законність, якість та відповідність конкретним запитам і потребам користувачів Сайту.

Додати коментар

Захисний код
Оновити