Андрійович Зіновій Мирославович

Андрійович Зіновій Мирославович

Народився 10 січня 1972 року в місті Надвірна Івано-Франківської області в сім’ї робітників.

В 1989 році закінчив Надвірнянську загальноосвітню школу №3. Одночасно з навчанням у школі пройшов повний курс в Надвірнянській художній школі за фахом “Образотворче мистецтво”.

З 1989 року по 1994 рік здобував вищу освіту в Прикарпатському державному університеті ім. В.Стефаника на художньо-графічному факультеті. Під час навчання в університеті виконував обов’язки старости групи, виступав у складі університетської команди з футболу.

Після закінчення університету був направлений на роботу вчителем трудового навчання Пасічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, де працював з 1994 року по 1999 року.

З 2000 року розпочав підприємницьку діяльність у приватній фірмі “Імпорт-Експорт-Люкс”

27 березня 2006 року вперше обраний міським головою Надвірнянської міської ради.

Одружений. Дружина Андрійович Іванна Іванівна – приватний підприємець. Разом виховуємо сина Максима, 2001 року народження, який навчається в Надвірнянській ЗОШ № 1.
Дивіться також:

Капітальний ремонт однієї з найстаріших вулиць міста - вул.Є.Петрушевича

На сьогодні в м.Надвірна проходять роботи по відновленню та ремонту дорожнього покриття вулиць та доріг. При розробці Плану соціально-економічного розвитку керівництвом міської ради

Відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям в с.Перерісль

Сьогодні в с. Перерісль відкрили та освятили футбольний майданчик зі штучним покриттям, який встановлено за кошти районного бюджету та громади села.

Силами КП «Надвірнакомунсервіс» проводяться роботи по розчищенню потічка Підзамче

Більшість мешканців Надвірної пам’ятають руйнівні наслідки повеней 2008 та 2010 років. Великої шкоди тоді завдала не тільки річка Бистриця Надвірнянська, а й потічки Стримба, Підзамче та
Якщо у Вас є інформація яку можна додати в цей розділ або ви бажаєте видалити/відредагувати інформацію яка вже опублікованна, прохання зв’язатися з адміністратором сайту. Адміністрація не приймає на себе зобов'язань по перевірці, зміні та контролю інформації, не гарантує й не несе відповідальності за достовірність інформації, її законність, якість та відповідність конкретним запитам і потребам користувачів Сайту.

Коментарі  

0 #1 Надвірнянець 27.05.2016, 17:51
Колись один мудрий чоловік сказав – чим більший дурак – тим вища посада.
Так і з нашим мером…
Так це створіння навчилось догоджати «рідним флиєкам».
Естетичний мер, який нагадує художника, що малює дощ – людина, яка уклінно дбає про естетичний вигляд міста...
До кінця не було зрозуміло – чому тільки про естетичний???
А відповідь проста – тому, що більше ні в яких технічних аспектах непідкований. Баран бараном, який привик тільки на глотку брати.
Банально, але більшість цього і хоче – естетичного вигляду, підстрижених газонів, позамітаного міста і асфальту…
Цитата
0 #2 Надвірнянець 27.05.2016, 17:52
От «слуга міста» і догоджає в цьому – час від часу прокручуючи відкати на чому тільки можна. Як не дивно, але якщо у вас висотний сектор і підвали затоплює вода чи каналізація – меру пофіг, якщо у вас дірявий газовий стояк і необхідно зривати асфальт – меру пофіг, якщо у вас електроопора похилилась і може звизданути на хату – меру пофіг. Його задача примітивна – естетичний вигляд, а все решта неестетично.
Зараз ще чудово дивиться естетично поставлена, з недотриманням будь-яких технологій бруківка на Шептицького та Федьковича… Але мало хто розуміє – не з того треба починати. Стан підземних мереж – ось що наболіле, адже трубопроводи з 60-70 років минулого століття невічні… і все в цьому житті зношується. Банально, але це ембіционально-неврівноважене сторіння естетичного потягу над цим навіть і не задумується – не тільки не задумується, а й відповідним структурам не дає забезпечувати виконання своєї роботи – місто ж тоді не буде естетичним…
В шию гнати таких мерзеників треба – люструвати і на вила…
Різниця між Міськом та Зенем Андрійовичами – тільки в одному – перший крав внагло, а другий це робить оригінально та естетично.
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити