Магазин "Інструмент плюс" в місті Надвірна

Інструмент плюс

Адреса: Надвірна, вулиця Соборна, 112
Телефон: +38(03475)2-05-45, +38(067)340-83-55, +380(066)712-09-20
Офіційний сайт: instrument-plus.if.ua

Магазин "Інструмент Плюс" знаходиться в гарному місті Надвірна в напрямку Яремче по вулиці Соборній, біля супермаркету "Лісоруб". Магазин «Інструмент Плюс» був заснований в серпні 2005р. Впродовж цього часу ми поставляли інструменти для саду, лісу, городу, ремонту та будівництва. Інструмент Плюс є офіційним (сертифікованим) дилером всесвітньо відомих торгових марок таких як VIKING, STIHL, MAKITA, DeWALT, AL-KO. Магазин "Інструмент Плюс" є мережою. Наші магазини можна знайти в Ворохті, Яремчі. Майстерня по ремонту техніки Вікінг та Штіль та іншого бензинового інструменту знаходиться в приміщенні нашого магазину «Інструмент Плюс» в місті Надвірна та обладнана всім необхідним для обслуговування інструменту. Два кваліфікованих техніка постійно працюють для Вас, вони пройшли навчання з обслуговування та ремонту бензинового інструменту Вікінг та Штіль і вповноважені здійснювати гарантійний та післягарантійний ремонт техніки Вікінг та Штіль в нашій сервісній майстерні. До Ваших послуг: безчергове гарантійне обслуговування, ремонт з використанням сертифікованих інструментів, проведення передремонтної діагностики, заточування ланцюга на професійному станку, повна профілактика і чистка вузлів мотоінструменту.


Інструменти Надвірна


Дивіться також:

Капітальний ремонт однієї з найстаріших вулиць міста - вул.Є.Петрушевича

На сьогодні в м.Надвірна проходять роботи по відновленню та ремонту дорожнього покриття вулиць та доріг. При розробці Плану соціально-економічного розвитку керівництвом міської ради

Відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям в с.Перерісль

Сьогодні в с. Перерісль відкрили та освятили футбольний майданчик зі штучним покриттям, який встановлено за кошти районного бюджету та громади села.

Силами КП «Надвірнакомунсервіс» проводяться роботи по розчищенню потічка Підзамче

Більшість мешканців Надвірної пам’ятають руйнівні наслідки повеней 2008 та 2010 років. Великої шкоди тоді завдала не тільки річка Бистриця Надвірнянська, а й потічки Стримба, Підзамче та
Якщо у Вас є інформація яку можна додати в цей розділ або ви бажаєте видалити/відредагувати інформацію яка вже опублікованна, прохання зв’язатися з адміністратором сайту. Адміністрація не приймає на себе зобов'язань по перевірці, зміні та контролю інформації, не гарантує й не несе відповідальності за достовірність інформації, її законність, якість та відповідність конкретним запитам і потребам користувачів Сайту.

Коментарі  

-2 #1 Мирослав Васильович 09.06.2015, 21:43
Доброго дня Шановні!
Маю до Вас запитання: якщо "Інструмент Плюс є офіційним (сертифікованим) дилером " то чому у Вашому магазині продаються неоригінальні інструменти сумнівноіі якості під маркою Stihl?Підтвердженням цього є негативні відгуки клієнтів Вашого магазину,з якими я розмовляв особисто.Таким підходом до бізнесу Ви знищуєте імідж марки і відлякуєте покупців від свого магазину.Я розумію що в бізнесі головне гроші, але майте якусь елементарну совість і не впихуйте людям "китайський хлам".Надіюсь на порозуміння!До побачення!
Ваш постійний (вже колишній)клієнт Мирослав!
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити