Фаст-фуд "Бургер снек" в місті Надвірна

фаст-фуд

Адреса: Надвірна, вулиця Грушевського

Соковиті гамбургери, ніжна курятина, свіжі роли, хрустка картопля-фрі та безліч іншої смакоти за доступною ціною. Фаст-фуд "Бургер снек" знаходиться поряд ТЦ "Горизонт". Пропонуємо Вам завітати зранку на чашечку кави, зарядитись позитивом, а також швидко та смачно пообідати і провести вечір в приємній атмосфері. Приємна атмосфера та оперативність офіціантів не залишуть Вас незадоволеними.

Графік роботи:
З 8.00 до 20.00
Неділя: вихідний


Бургер снек


Дивіться також:

Капітальний ремонт однієї з найстаріших вулиць міста - вул.Є.Петрушевича

На сьогодні в м.Надвірна проходять роботи по відновленню та ремонту дорожнього покриття вулиць та доріг. При розробці Плану соціально-економічного розвитку керівництвом міської ради

Відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям в с.Перерісль

Сьогодні в с. Перерісль відкрили та освятили футбольний майданчик зі штучним покриттям, який встановлено за кошти районного бюджету та громади села.

Силами КП «Надвірнакомунсервіс» проводяться роботи по розчищенню потічка Підзамче

Більшість мешканців Надвірної пам’ятають руйнівні наслідки повеней 2008 та 2010 років. Великої шкоди тоді завдала не тільки річка Бистриця Надвірнянська, а й потічки Стримба, Підзамче та
Якщо у Вас є інформація яку можна додати в цей розділ або ви бажаєте видалити/відредагувати інформацію яка вже опублікованна, прохання зв’язатися з адміністратором сайту. Адміністрація не приймає на себе зобов'язань по перевірці, зміні та контролю інформації, не гарантує й не несе відповідальності за достовірність інформації, її законність, якість та відповідність конкретним запитам і потребам користувачів Сайту.

Додати коментар

Захисний код
Оновити