Фаст-фуд "Бургер снек" в місті Надвірна

фаст-фуд

Адреса: Надвірна, вулиця Грушевського

Соковиті гамбургери, ніжна курятина, свіжі роли, хрустка картопля-фрі та безліч іншої смакоти за доступною ціною. Фаст-фуд "Бургер снек" знаходиться поряд ТЦ "Горизонт". Пропонуємо Вам завітати зранку на чашечку кави, зарядитись позитивом, а також швидко та смачно пообідати і провести вечір в приємній атмосфері. Приємна атмосфера та оперативність офіціантів не залишуть Вас незадоволеними.

Графік роботи:
З 8.00 до 20.00
Неділя: вихідний


Бургер снек


Дивіться також:

Капітальний ремонт однієї з найстаріших вулиць міста - вул.Є.Петрушевича

На сьогодні в м.Надвірна проходять роботи по відновленню та ремонту дорожнього покриття вулиць та доріг. При розробці Плану соціально-економічного розвитку керівництвом міської ради

Відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям в с.Перерісль

Сьогодні в с. Перерісль відкрили та освятили футбольний майданчик зі штучним покриттям, який встановлено за кошти районного бюджету та громади села.
Якщо у Вас є інформація яку можна додати в цей розділ або ви бажаєте видалити/відредагувати інформацію яка вже опублікованна, прохання зв’язатися з адміністратором сайту. Адміністрація не приймає на себе зобов'язань по перевірці, зміні та контролю інформації, не гарантує й не несе відповідальності за достовірність інформації, її законність, якість та відповідність конкретним запитам і потребам користувачів Сайту.

Додати коментар

Захисний код
Оновити