Ресторан "Золота підкова" в місті Надвірна

Золота підкова

Адреса: Надвірна, вулиця Грушевського, 16а (У напрямку с. Пнів)
Телефон: +38(03475)7-31-45, +38(097)653-75-24, +38(067)344-06-60

"Золота підкова" запрошує мешканців та гостей міста Надвірна скуштувати страви європейської та української кухні. Талановиті кухарі здивують Вас своїми стравами. Все дуже просто, смачно і одночасно - дуже корисно. Не тільки їжа, але і винна карта ресторану порадує справжніх цінителів вин. В ресторані "Золота підкова" дуже зручно проводити будь-які свята - романтичні вечері, дні народження, корпоративи, галасливі дитячі свята, банкети та весіля. Високий рівень сервісу, професійне обслуговування, доступні ціни вигідно відрізняють ресторан "Золота підкова". Також гостей закладу порадує жива музика, яка звучить приємним фоном, що дозволяє вести бесіду. Є літній майданчик. Тому, прийшовши в цей чудовий ресторан одного разу, ви обов'язково захочете відвідати Нас знову.

Графік роботи:
З 10.00 до 23.00
Без перерви та вихідних.


Золота підкова Надвірна

Надвірна Золота підкова

Ресторан Надвірна

Ресторан Надвірна

Дивіться також:

Капітальний ремонт однієї з найстаріших вулиць міста - вул.Є.Петрушевича

На сьогодні в м.Надвірна проходять роботи по відновленню та ремонту дорожнього покриття вулиць та доріг. При розробці Плану соціально-економічного розвитку керівництвом міської ради

Відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям в с.Перерісль

Сьогодні в с. Перерісль відкрили та освятили футбольний майданчик зі штучним покриттям, який встановлено за кошти районного бюджету та громади села.
Якщо у Вас є інформація яку можна додати в цей розділ або ви бажаєте видалити/відредагувати інформацію яка вже опублікованна, прохання зв’язатися з адміністратором сайту. Адміністрація не приймає на себе зобов'язань по перевірці, зміні та контролю інформації, не гарантує й не несе відповідальності за достовірність інформації, її законність, якість та відповідність конкретним запитам і потребам користувачів Сайту.

Додати коментар

Захисний код
Оновити